Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kolory jesieni i Halloween w BOK-MCC
14505
DP
31 października 2017r. o 18:01
~~ napisał(a): Pestki też stwarzają zagrożenie?


tak jak ziemniaki które wywoływały trąd;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
31 października 2017r. o 18:25
DP napisał(a):
~~ napisał(a): Pestki też stwarzają zagrożenie?


tak jak ziemniaki które wywoływały trąd;)

Nie trad, a tradzik.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
31 października 2017r. o 18:31
~~ napisał(a):
DP napisał(a):
~~ napisał(a): Pestki też stwarzają zagrożenie?


tak jak ziemniaki które wywoływały trąd;)

Nie trad, a tradzik.


aaaaaaaaaaaa
o tym nie wiedziałam
to ten pryszcz na moim nosie od kartofi
fe
nie jem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
31 października 2017r. o 19:09
...a zupa z dyni?
Diabły wytrzymują tylko podgrzewanie do 90 stopni - dlatego smoła w kotle ma max 85. Przy 100 giną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
31 października 2017r. o 19:12
~~ napisał(a): ...a zupa z dyni?
Diabły wytrzymują tylko podgrzewanie do 90 stopni - dlatego smoła w kotle ma max 85. Przy 100 giną.


jest bardzo wartościowa
a gdy dodasz do niej imbir
rozgrzeje lepiej niż ''ogień piekielny'':)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
31 października 2017r. o 23:59


"– Budynek Konferencji Episkopatu Polski został ewakuowany po tym, jak biskupi wyczuli na korytarzach niepokojący zapach kremu z dyni – dowiaduje się ASZdziennik.

Okazały budynek na warszawskim Skwerze Kardynała Wyszyńskiego chroni wyrafinowana technologia, która jest w stanie wyczuć największe zagrożenia dla religii. Przez bramki nikt nie wniesie więc kucyków My Little Pony, egzemplarzy Harry'ego Pottera czy pism Giordana Bruna.

Tym razem bramki na nic się jednak nie zdały. Ponieważ wróg uderzył od środka.

– Wychodziłem właśnie z Komisji Wychowania Katolickiego, gdzie gratulowaliśmy sobie kolejnego udanego wystąpienia w sprawie zagrożeń stwarzanych przez Halloween, kiedy poczułem obcy, słodki, a jednocześnie trochę gryzący zapach atakujący me nozdrza i duszę – opowiadał po odzyskaniu przytomności jeden z duchownych.

Przybyli na miejsce strażacy wraz z drużyną walki ze skażeniami musieli działać szybko. Jak się bowiem okazało, w budynku wykryto najwyższe rejestrowane stężenie pogańskiej woni. Która w ciągu zaledwie 5 minut potrafi każdego pozbawić wiary.

Jak wynika ze wstępnych informacji, nikomu nic się nie stało - większości biskupów udało się uratować nie tylko siebie, ale i co cenniejsze zabytki, jak zestaw archaicznych poglądów na temat Halloween.

Strażacy mogą jedna mówić o sporym szczęściu. Już po akcji okazało się, że nie wszyscy opuścili budynek.

Gdy po wybiciu większości szyb bezbożne opary się ulotniły, z episkopatowej kuchni wyszła pani Basia z tacą pełną talerzy z niezidentyfikowaną pomarańczową zupą.

To jest ASZdziennik. Wszelkie wydarzenia i cytaty są dziełem Szatana i są zmyślone."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~:) niezalogowany
1 listopada 2017r. o 10:36
piękne są te dynie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
1 listopada 2017r. o 16:36
też mi się podobają ,mam takich kilka w domu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza