Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nowinki techniczne. Gadżety.

10114
#alter nieaktywny
8 listopada 2017r. o 19:02
Nooo... to też kręcisz wszystko na co masz ochotę :)

Ja teraz czekam na jakiś dobry zestaw do świata wirtualnego, ze sprawdzonymi kontrolerami, ewentualnie znaczący skok w prockach, do tego czasu prawdopodobnie nie będę zmieniał sprzętu. Bo po co? Oprogramowanie nie jest na razie tak wymagające.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
8 listopada 2017r. o 19:22
Teraz lansowane jest 4k. oby jak najdluzej nie bylo to konieczne..

Nie liczyl bym na znaczny postęp niż do tej pory. Firmy mają stale zarabiac. Widze patrzac po OLX ze ludzie gotowi sa wydawac tysiące zl by przyspieszyć o 10-20%.

Niedawno do plyt trafiła technologia TUF np. kondensatorów, tranzystorow od wojskowych maszyn. Jak myślisz, po ilu latach ? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
8 listopada 2017r. o 19:29
Wiesz, technologia TUF w cywilu nie jest aż konieczna, ale fakt, że wojsko przyspiesza rozwój technologii. Do nowinek trzeba podchodzić na spokojnie, bo inaczej za samą "nowość" trzeba płacić.

Dlatego czekam z tematem wirtualnej rzeczywistości do czasu większego upowszechnienia. Będzie taniej, ale też technologia się dotrze w lepsze modele.



Dopisane 08.11.2017r. o godz. 19:29:

aaa po ilu latach? Strzelam, 3-5? :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
8 listopada 2017r. o 19:38
Pytalem retorycznie :) nie wiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
8 listopada 2017r. o 19:44
Ale wiadomo, że poślizg jest dość duży. Każdy kto w dziedzinie wojskowości wydaje dużą kasę na nowe technologie, za szybko tych technologii nie ujawnia. Jednak i druga strona tematu, takie nowe technologie w cywilu bardzo szybko się zwracają. Także rynek się sam nakręca. Kwestia wypośrodkowania racjonalnych, wymiernych korzyści.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
8 listopada 2017r. o 20:05
zanim przejdziesz na nową platforme na twoim miejscu poczekal bym jak stanieje i7-4790K , 0,6 GHZ jeszcze dorzucisz [ja 0,8] bez bawienia sie w OC

obecny juz masz mocny i w grafice masz jeszcze mozliwosci na przyszlosc.

ciekawa rzecz, moze masz to na plycie i dziala z twoim prockiem

http://m.pclab.pl/art58641-5.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
8 listopada 2017r. o 20:16
Nie mam tego, ale nie ma to dla mnie znaczenia, ponieważ mam zasadę, że nie podkręcam :) Podkręcanie niesie za sobą ryzyko skrócenia żywotności. Ponadto teraz podkręcanie przy dobrym zestawie raczej nie ma sensu. Chyba, że ktoś pracuje często na edycji video, to moc i czas ma dla niego znaczenie. Wydaje mi się, że tymczasem rynek jest ustabilizowany. Wiemy o oczekiwaniach, znamy możliwości. Czekajmy na spokojnie na przyszłość :) Ale gadżetów do obgadania, na pewno nam nie zabraknie :) Mnie teraz interesuje wszelka bezprzewodowość i komunikacja na co dzień.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 listopada 2017r. o 18:24
Na co komu 4 k jak mało kto w takiej rozdzielczosci nadaje?

mir.ko napisał(a): Teraz lansowane jest 4k. oby jak najdluzej nie bylo to konieczne..

Nie liczyl bym na znaczny postęp niż do tej pory. Firmy mają stale zarabiac. Widze patrzac po OLX ze ludzie gotowi sa wydawac tysiące zl by przyspieszyć o 10-20%.

Niedawno do plyt trafiła technologia TUF np. kondensatorów, tranzystorow od wojskowych maszyn. Jak myślisz, po ilu latach ? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.