Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Awiec to nowa nazwa miasta ceramiki?
~~Krzysztof niezalogowany
30 października 2017r. o 20:13
No to nieźle ! Nikt tego nie widzi ! zawsze musi wszystkie niedociągnięcia pokazywać Bolec.info ! nikt w tym mieście niczego nie zauważa ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
30 października 2017r. o 20:14
A wiec może będzie. A więc?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zxc niezalogowany
30 października 2017r. o 20:29
Ja to już widziałem ten awiec z dobre pół roku. Myślałem że na Święto Ceramiki to naprawią. Jednak nawet to święto nie zmobikizowalo. Wątpię czy ta interwencja coś da.
Tak samo jak szpecące oświetlenie wiaduktu, który świeci się raz tu raz tam. Też nikt nie dba by wymienić światła skoro się przepalily
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
30 października 2017r. o 20:35
Ta wiadomość zmieniła moje życie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
30 października 2017r. o 20:42
Budynek i teren jest chyba PKP więc to Oni są odpowiedzialni,nie miasto.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
30 października 2017r. o 20:43
~~ napisał(a): Ta wiadomość zmieniła moje życie [/


Faktycznie zacząłeś pisać!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~awiec bole niezalogowany
30 października 2017r. o 20:43
jaki portal i redaktor taki news.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~smiechu warte niezalogowany
30 października 2017r. o 21:09
Bolec miasto ceramiki .Bua cha cha.Ratuszowi prywatne ceramiki doją ile sie da.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.