Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jeszcze o księdzu kulturyście
~~ niezalogowany
2 listopada 2017r. o 13:13
A jak inni księża organizują bale karnawałowe, sami przebierając się,pajacują tańcząc z parafiankami, to jest okej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
2 listopada 2017r. o 14:22
~~ napisał(a): A jak inni księża organizują bale karnawałowe, sami przebierając się,pajacują tańcząc z parafiankami, to jest okej?


Mówisz że tańczą - z różą w zębach?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
2 listopada 2017r. o 14:50
~~Ala napisał(a): A mojej teściowej i jej koleżankom (zagozalym katoliczkom z reszta) się podobało :)


No bo one jakieś niewyżyte są .Piekło czeka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja0123 niezalogowany
2 listopada 2017r. o 15:12
Komu to przeszkadza, że ksiądz ma pasję? Mnie osobiście bardzo się to podoba i jestem dumna, że ma takie podejście do sportu . I tak trzymać Padre!! Powinno być wiecej takich księży z taką energia do życia !!! A co do jego wygladu: przecież do kosciola nie chodzimy aby się patrzeć na księdza tylko dla wiary w Boga. Bo to jest w tym najważniejsze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
2 listopada 2017r. o 16:57
~~ napisał(a):
~~ napisał(a): A jak inni księża organizują bale karnawałowe, sami przebierając się,pajacują tańcząc z parafiankami, to jest okej?


Mówisz że tańczą - z różą w zębach?


Do "muzyki" diskopolo. Spodobałoby ci sie.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tlx niezalogowany
2 listopada 2017r. o 17:20
~~Ja0123 napisał(a): Komu to przeszkadza, że ksiądz ma pasję? Mnie osobiście bardzo się to podoba i jestem dumna, że ma takie podejście do sportu . I tak trzymać Padre!! Powinno być wiecej takich księży z taką energia do życia !!! A co do jego wygladu: przecież do kosciola nie chodzimy aby się patrzeć na księdza tylko dla wiary w Boga. Bo to jest w tym najważniejsze.



Trzeba zrobić zrzutkę i kupić temu biskupowi karnet na siłownię to może się odp....li od księdza-kulturysty !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~głosy-słyszę głosy niezalogowany
2 listopada 2017r. o 18:44
przeszkadza wam ksiądz kulturysta?
a ksiądz lotniarz? a ksiądz basista w kapelce rockowej ?
a ksiądz haleyowiec?
piszcie skargi do biskupów oszołomy parafialne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
2 listopada 2017r. o 23:11
Nie rozumiem ludzi, którzy się oburzają, że ksiądz pojechał na zawody. Też człowiek. A co, jak ksiądz Mateusz na rowerze jedzie przez rynek to jest ok? To już lepiej, żeby księża chodzili z bębnami od jedzenia, to jest już dobrze. Poza tym znam go osobiście, naprawdę miły człowiek, a chyba o to chodzi, bo ksiądz to co, jakoś w innych państwach nikt się nie burzy na takie sytuacje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza