Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W samo południe - NA ŻYWO!
~~ niezalogowany
3 listopada 2017r. o 21:06
falco napisał(a): no właśnie tak :)
zwłaszcza jak rzuca się hasłem ''po pierwsze mieszkańcy ''
no chyba że to było tylko ''hasło'' w co mogę uwierzyć ...Dopisane 03.11.2017r. o godz. 20:35:
~~ napisał(a):
falco napisał(a): pominę tu sprawę odpowiednich dokumentów bo o te będzie zapewne trudno ...
no chyba że będą to dokumenty dostarczone przez samą zainteresowaną tym masztem firmę ale napiszę tak ...
będą to ''wspomnienia z wakacji '';)
W Łebie przy ul . św .Jakuba stoi sobie kościół z nad wyraz nowoczesną dzwonnicą a na niej wiszą sobie pewne urządzenia i może by było to niezauważalne tyle że zaraz obok stoi prywatny domek obsadzony ślicznymi tujami a ponad nimi góruje tablica ...
tablica informująca o tym że owe urządzenia zawieszono wbrew temu czego chcieli i mieszkańcy i ...urzędy ;)
być może jest ona gdzieś w sieci ...nie wiem bo nie sprawdzałem ale jako że - jak wszystkim zapewne wiadomo ;) - nie lubię pazerności i obłudy kleru zrobiłem sobie zdjęcie ...''na pamiątkę ''
dlaczego tamtejszy pan proboszcz ''olewa ''sprawę i zapadłe ponoć wyroki ?
wiadomo dlaczego ...

Dlaczego?

ano dlatego że gdyby kler ''zażyczył '' sobie by ich pisowski (nie)rząd wprowadził ''ustawką '' pańszczyznę to w dwa dni by ją podpisali ...
dlatego ...

Absurdami niczego nie udowadniasz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 listopada 2017r. o 21:11
ten kraj opiera się na absurdach ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
3 listopada 2017r. o 21:14
falco napisał(a): ten kraj opiera się na absurdach ...

Jakie to sa absurdy. na ktorych opiera sie ten kraj?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 listopada 2017r. o 21:16
a ty co?
czytasz tylko komiksy że pytasz o sprawy oczywiste?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
3 listopada 2017r. o 21:18
falco napisał(a): a ty co?
czytasz tylko komiksy że pytasz o sprawy oczywiste?

Nie potrafisz odpowiedziec na pytanie. Skarzysz sie, ze inni nie odpowiadaja na twoje pytania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 listopada 2017r. o 21:40
przecież to można mnożyć a tu chodzi tylko o jedno ...
przypomina to ''gliwice'' tylko że ja nie jestem ''harcerzykiem '' ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
3 listopada 2017r. o 21:42
falco napisał(a): a ty co?
czytasz tylko komiksy że pytasz o sprawy oczywiste?

Komiksy informuja, ze Polska nie opiera sie na absurdach. Ty twierdisz inaczej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~FalSec niezalogowany
3 listopada 2017r. o 23:08
~~ napisał(a):
falco napisał(a): a ty co?
czytasz tylko komiksy że pytasz o sprawy oczywiste?

Nie potrafisz odpowiedziec na pytanie. Skarzysz sie, ze inni nie odpowiadaja na twoje pytania.


zaraz na ciebie naskarŻę i na nic będą twoje skarGi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza