Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W samo południe - NA ŻYWO!
14505
DP
3 listopada 2017r. o 17:56
Dobry wieczór
Panie M.M. wypowiem się tylko w kwestii budowy masztu. Osiedle o którym mowa jest jednym ze spokojnieszych i bezpieczniejszych miejsc w naszym mieście. Ludzie tu mieszkają pokoleniowo i chyba nie muszę pisać dlaczego. Wybudowano oczyszczalnię która z jednej strony uprzykrza życie, ale patrząc z perspektywy czasu może uchroniła przed zalaniem domów podczas powodzi w 97r. Ona jest i tyle. Myślę że mieszkańcom nie chodzi o pieniądze a o zdrowie . Nie oceniajmy działań innych z własnej perspektywy.
Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
3 listopada 2017r. o 17:59
Oczywiscie, tylko to czy ten masz tam bedzie czy nie w ogole nie zmieni klimatu tej okolicy czy komfortu zycia. Ani ceny dzialki.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
3 listopada 2017r. o 18:16
emem napisał(a): Oczywiscie, tylko to czy ten masz tam bedzie czy nie w ogole nie zmieni klimatu tej okolicy czy komfortu zycia. Ani ceny dzialki.


emem w nosie mam co kto jak gdzie i kiedy

proszę do dokumenty potwierdzające że fale te nie mają szkodliwego wpływu na człowieka

jest coś takiego?


Dopisane 03.11.2017r. o godz. 18:16:

i jeszcze jedno
Pan .M.M. jasno powiedział że''myśli że chodzi o pieniądze''
maluje ta wypowiedz obraz ludzi zawistnych i zazdrosnych hahaha

nie ładnie, bardzo nie ładnie brzmi ta wypowiedz

hmmm
no cóż to tyle
pozdrawiam sąsiadów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
3 listopada 2017r. o 18:48
DP - w tej sprawie nie wiadomo o co chodzi. A jak nie wiadomo o co chodzi to zazwyczaj chodzi o pieniadze.
Takich masztow stoi pelno wszedzie i nic sie niklmu nie dzieje. Nie widze wiec powodow dla ktorych takiego masztu nie moznaby wybudowac, ale nie odbieram tez tym ludziom prawa do oprotestowywania tego.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
3 listopada 2017r. o 18:57
emem napisał(a): DP - w tej sprawie nie wiadomo o co chodzi. A jak nie wiadomo o co chodzi to zazwyczaj chodzi o pieniadze.
Takich masztow stoi pelno wszedzie i nic sie niklmu nie dzieje. Nie widze wiec powodow dla ktorych takiego masztu nie moznaby wybudowac, ale nie odbieram tez tym ludziom prawa do oprotestowywania tego.


no, to całkiem miło z Twojej strony.
Mój komentarz był do wypowiedzi .M.M., wypowiedzi króra jest bardzo wymowna,
i wiadomo o co w niej chodzi.
Jeśli chce skomentować mój komentarz to ok, jestem nawet cieka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
3 listopada 2017r. o 19:00
?

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~falco niezalogowany
3 listopada 2017r. o 19:02
emem napisał(a):
~~- napisał(a): Emem krytkuje z oddali bo z Krakowa


Jestem w Bolesławcu - zapraszam do Redakcji Bolec.Info na kawę


SUPRRRRRR
WPADNĘ JUTRO TYLKO NAPISZ O KTÓREJ BO PRACUJĘ :)

pisz na priv
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
3 listopada 2017r. o 19:06
emem napisał(a): ?


no co?
powiedział jasno że ''myśli że chodzi o pieniądze''

nie mierzmy wszystkich swoją miarką

ludziom chodzi o zdrowie

jest taki dokument, który potwierdza brak wpływu na orgznizm człowieka tych fal?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza