Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Falklandy -rumowisko i kupa śmieci
~~ niezalogowany
9 listopada 2017r. o 15:34
czechosłowacja ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trzebień niezalogowany
9 listopada 2017r. o 18:24
Winnych tej sytuacji jest dwóch. Po pierwsze sprzedający, bo zawierając umowę sprzedaży nie skonstruował jej w ten sposób żeby życie w tym miejscu nadal istniało, a po drugie nabywca, który wydaje mi się z rozmysłem pozwolił do upadku swojego majątku.
.....dlaczego ? można się jedynie domyslać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trzebień niezalogowany
9 listopada 2017r. o 18:24
Winnych tej sytuacji jest dwóch. Po pierwsze sprzedający, bo zawierając umowę sprzedaży nie skonstruował jej w ten sposób żeby życie w tym miejscu nadal istniało, a po drugie nabywca, który wydaje mi się z rozmysłem pozwolił do upadku swojego majątku.
.....dlaczego ? można się jedynie domyslać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pero niezalogowany
9 listopada 2017r. o 18:38
Gdyby złodziej i wandal tam wchodzący wiedział, że właściciel ma broń i może zarobić kulkę w dupę to by tam na pewno nie wchodził.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trzebień niezalogowany
9 listopada 2017r. o 18:39
...a za jakiś czas powstanie kopalnia kruszyw, której nie można otworzyć dopóki jest działka rekreacyjna...czysty biznes
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~~ niezalogowany
9 listopada 2017r. o 20:50
~~@ napisał(a):
~~Ja napisał(a):
~~@ napisał(a): Należy winić przede wszystkim obecnego właściciela, że : kupił i nie zabezpieczył, nie pilnował i też nic nie robił ..........
Gdyby zabezpieczył, pilnował , systematycznie remontował i wynajmował.....na pewno by do takiej sytuacji nie doszło. Odebrac mu na zawsze i jeszcze ukarać, bo on sam to ZANIEDBAŁ !!!!!!!!!

Nie ma to jak bronić i usprawiedliwiać złodziejstwo. Wina jest ludzi, którzy to zrobili. Nawet gdyby to stało otwarte przez 20 lat, nikt nie miał prawa tego ruszyć. Jakoś w kraju, gdzie mieszkam, jest to normalne. Nie moje - nie ruszam. Tylko moim śmiesznym rodakom trudno jest zrozumieć tą prostą prawidłowość.

Nikt tu nie broni złodziejstwa ! Ale....gdyby właściciel należycie pełnił "ROLĘ WŁAŚCICIELA", do takiej sytuacji by nie doszło. Pomyśl, od kogo i od czego to sie zaczęło ?!

Ciekawe, czy jakby takim mądralom ktoś włamał się do mieszkania podczas wyjazdu na urlop to pokornie by się bili w piersi, że mieli tylko dwa zamki w drzwiach, a przeciez można było mieć alarm ze służbą interwencyjną , głęboką zapadnię, ochroniarza na miejscu... z takim podejściem nie są lepsi od tych złodziejaszków i wandali. Zasad jest prosta jak słońce : nie twoje - nie ruszaj...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mama niezalogowany
9 listopada 2017r. o 22:39
to bardzo smutne że miejsce z tak ogromnym potencjałem niszczeje z dnia na dzień :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Granatowoszara Sośnica niezalogowany
28 października 2018r. o 10:24
Ja ten ośrodek bubowalem jak byłem w wojsku a teraz nie wiem co mam wam wszystkim powiedzieć płakać się chce marek z legnicy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza