Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Znieważenie flagi narodowej w Łaziskach?
~~Jan niezalogowany
11 listopada 2017r. o 23:02
No falco ty jesteś trolem i sługą obcych. Kotwica baranie to symbol Polski Walczącej. To nie to samo co poszarpana flaga na wietrze barani łbie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
11 listopada 2017r. o 23:03
https://pl.wikipedia.org/wiki/Polskie_Pa%C5%84stwo_Podziemne

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
11 listopada 2017r. o 23:09
~~Jan napisał(a): No falco ty jesteś trolem i sługą obcych. Kotwica baranie to symbol Polski Walczącej. To nie to samo co poszarpana flaga na wietrze barani łbie.


jan ..
potrafisz czytać o tym co inni piszą ?
ty ''brani łbie'' nie doczytałeś o czym piszę a chcesz mnie tu ''uświadamiać '' o tym czym jest ''kotwica''?
facet chyba za długo maszerowałeś i ci spacer zaszkodził ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~:) niezalogowany
11 listopada 2017r. o 23:17
Ale ty lubisz ich w...iać

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
11 listopada 2017r. o 23:26
czy lubię ?
może trochę ale jak reagować na takich ''janów''?
ja o zakazie umieszczania symboli i napisów na min. flagach a on chce mi tłumaczyć czym jest symbol ''kotwicy ''
ot ''beton'' :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 listopada 2017r. o 23:32
wycie tego kojota to balsam na moją duszę

"Tomasz Lis: ONR, faszyści, antysemici ręka w rękę z PIS-owskimi zamordystami. To co w normalnym kraju jest marginesem, tu jest mainstreamem i władzą."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kremik niezalogowany
12 listopada 2017r. o 21:09
na twój balsam wystarczy cytat Michnika -miłej nocy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
13 listopada 2017r. o 0:09
~~Jan napisał(a): No falco ty jesteś trolem i sługą obcych. Kotwica baranie to symbol Polski Walczącej. To nie to samo co poszarpana flaga na wietrze barani łbie.


Mówisz, że kotwica ważniejsza od flagi? Ciekawe, skąd wiesz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.