Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Terroryzuje mieszkańców ul. Kaszubskiej
~~Ej niezalogowany
20 listopada 2017r. o 0:41
A czym pali w piecu ten gość? Ostatnio straż miejska bohatersko uratowała młodzież od spadnięcia z dachu to może niech ratuje od uderzenia butelką i niech je łapie na podwórku jak będą leciały.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ej niezalogowany
20 listopada 2017r. o 0:45
Na dodatek rozbijanie butelek jest śmieceniem, czy gość dostał mandat od straży miejskiej?
Na każdego jest metoda. Można gościa zasypać mandatami i puścić w skarpetach razem z komornikiem no ale jak zwykle z wariatami nie da się zrobić tego co da się zrobić ze zwykłym spokojnym obywatelem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tupolew niezalogowany
20 listopada 2017r. o 6:14
A wpier...cie mu i zastraszcie go to mu przejdzie ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
20 listopada 2017r. o 8:29
też miałem takiego sąsiada,w-p-i-e-r-d-o-l załatwił sprawe,spokój do dziś
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Haha niezalogowany
20 listopada 2017r. o 9:51
Tylko Uważajcie bo jeszcze go za mocno wyleczycie lol
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~surowy niezalogowany
20 listopada 2017r. o 10:16
bolesławcem rządzi lewactwo,dlatego olewają ludzi.oni biorą kasę,a ludzie zostają ze swoimi problemami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alek niezalogowany
20 listopada 2017r. o 19:08
Niestety musi kogos zabic. Wtedy ok, mozna cos zrobic. Mam podobnego sasiada. Policja nic nie robi bo chlop ma ich centralnie w du.pie. smieje sie im w oczy, wyzywa, bawi sie w kotka i myszke. Oni nawet do klatki nie potrafia wejsc jak robi zadyme. Jakbym go pobil to od razu mam przerabane bom normalby i mam co stracic.

Tylko lokalny samodzielny wpier.dol po cichu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~nn niezalogowany
20 listopada 2017r. o 22:37
Jeśli nie jest ubezwłasnowolniony, niewiele można zrobić.
Chroni go prawo.
I to samo prawo czeka, aż szajbus zrobi komuś, lub sobie krzywdę.
Dosłownie, czyjaś krzywda, lub śmierć warunkuje ruszenie tępej machiny prawa.
I nie ma na to sposobu.
Chyba, żeby nagle wyjechał w nieznane i tam już pozostał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza