Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Efekt-Okna zaprasza
REKLAMA Efekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Licytacja komornicza nie odbyła się
~~ 21 listopada 2017r. o 0:05
~~you napisał(a): Wówczas zastępcą był pan Ogrodnik,nie zmienia to jednak faktu, że to p. Roman jest / był szefem i prezydentem.


Nie podniecajcie się . Myślę ,że nikt nic im nie zrobi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ 21 listopada 2017r. o 0:37
urząd miasta na stronie konkurencji podał między innymi informację
Gmina Miejska Bolesławiec – jako wierzyciel należności od Spectrum Galerie Sp. z.o.o. we Wrocławiu – złożyła do Komornika Sądowego w Bolesławcu 7 tytułów wykonawczych. Egzekucja należności Gminy Miejskiej Bolesławiec od Spectrum Galerie Sp. z o.o. we Wrocławiu dotyczy zasądzonych kwot z tytułu użytkowania wieczystego za lata 2012-2017. - pod ścianą zaczynają pękać i liczyć się z opinią mieszkańców - należy ich docisnąć niech wyśpiewają wszystko co było ważne w tej sprawie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ 21 listopada 2017r. o 8:15
Ciekawi mnie jaki teraz temat miasto zaproponuje w przestrzeni publicznej aby zamazywać straty wizerunkowe, obstawiam że znowu coś każą temu od śmieci klepnąć ,abyśmy mieli czym się zajmować. Bo jak inaczej nazwać fakt pojawienia się zasłony dymnej na stronach konkurencji pokazującej nowa inwestycję handlową pod nazwą stary dworzec.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pall 21 listopada 2017r. o 8:28
Urząd miasta podaje, że od 20 października toczy się postępowanie układowe ze Spectrum Galerie, jednak dobrze że bolec.info był na licytacji i wyszło zaskoczenie urzędników którzy o postępowaniu układowym nie wiedzieli? O co tutaj chodzi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~qwaszx 21 listopada 2017r. o 9:40
Kto się będzie teraz układał i z kim ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ 21 listopada 2017r. o 12:39
~~qwaszx napisał(a): Kto się będzie teraz układał i z kim ?
z ABW
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~rok 21 listopada 2017r. o 12:53
urzędnicy szeptali, że podczas niedoszłej licytacji komornika był człowiek ze służb.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ 21 listopada 2017r. o 13:14
ten co robił zakupy w Kazimierzu Dln?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.