Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Ogólnoposki Dzień Seniora

~~LEWEL niezalogowany
22 listopada 2017r. o 12:06
P.Kazimierzu w Bolesławcu obchodzono Ogólnopolski Dzień Seniora .Gdzie Pan był ze swoimi pismakami,inna sprawa,że o pomstę do nieba woła organizacja. Całe szczęście ,że występ uczestników Pracowni Tańca Współczesnego BOK-MCC "dał" piękny występ,ale przykro,że prawie przy pustej widowni kina Forum.
Jak powiedział Pan Prezydent w Bolesławcu jest prawie 16000 emerytów i rencistów a nikt nie potrafił zadbać o to,żeby sala kina wypełniona była po brzegi ?
WSTYD ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9283
#Kazimierz Marczewski nieaktywny
22 listopada 2017r. o 12:14
Szanowni Panie!

Nie zaproszono Bolec.Info na to spotkanie! Nawet nie wiem kto to organizował.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~. niezalogowany
22 listopada 2017r. o 12:18
a jak konfituro biegasz po mieście i donosisz na władze, to ktoś cię zaprasza?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9283
#Kazimierz Marczewski nieaktywny
22 listopada 2017r. o 12:23
~~. napisał(a): a jak konfituro biegasz po mieście i donosisz na władze, to ktoś cię zaprasza?



Swoim działaniem mnie zapraszają?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
22 listopada 2017r. o 12:24
Kazimierz Marczewski napisał(a): Szanowni Panie!

Nie zaproszono Bolec.Info na to spotkanie! Nawet nie wiem kto to organizował.


NIE JESTEM PEWNY ALE WYDAJE MI SIĘ,ŻE PANI DYREKTOR BOK-MCC POWINNA BYĆ ZAINTERESOWANA ZAPROSZENIAMI I ORGANIZACJĄ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
22 listopada 2017r. o 12:59
Kiedy to było?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
22 listopada 2017r. o 16:34
~~ napisał(a): Kiedy to było?


20 Listopada 2017 r.a o szczegóły trzeba pytać organizatorów,którzy utrzymują się z naszych podatków prawda pani dyrektor BOK -MCC
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
22 listopada 2017r. o 16:42
KILKA DNIE TEMU BYŁ DZIEŃ POMOCY UBOGIM A ZARAZ PO NIM DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI
JAK TO SIĘ STAŁO ŻE PRZESZŁO TO WSZYSTKO BEZ NAJMNIEJSZEGO ECHA NA PORTALU !!!!!!!!
ZROZUMIAŁE ŻE TEN DRUGI PRZEMILCZELIŚCIE BO NIE ZALEŻY WAM BY TO FORUM BYŁO ŻYCZLIWE DLA PISZĄCYCH
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza