Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

AKUMLATOR GDZIE KUPIĆ W BOLESŁAWCU?

~~ niezalogowany
1 grudnia 2017r. o 21:00
Link ZAWIRUSOWANY - nie OTWIERAĆ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Haha hihi niezalogowany
2 grudnia 2017r. o 9:08
Naklej sobie baranie ten link na czole i wtedy reklama bedzie lepsza..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Aku niezalogowany
2 grudnia 2017r. o 9:39
Ja biorę zawsze Centre w rolniczym koło wiaduktu, teraz ma 6 lat i nie ma problemu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
2 grudnia 2017r. o 13:11
kupiłem taki zwyczajny no- name w sklepie motoryzacyjnym w Nowogrodzcu, teraz czwarta zima juz widze że będę musiał wymienić, tak więc niekoniecznie firmowe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pacjent pewnego szpitala niezalogowany
2 grudnia 2017r. o 13:42
morzecie sie smiac lub nie ale ja ostatnio w aptece kupilem fajny akumulator , takrze moge polecic rzeby wlasnie tam zakupowac bo dobre ceny durzy wybur.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
2 grudnia 2017r. o 14:41
~~pacjent pewnego szpitala napisał(a): morzecie sie smiac lub nie ale ja ostatnio w aptece kupilem fajny akumulator , takrze moge polecic rzeby wlasnie tam zakupowac bo dobre ceny durzy wybur.

Jeszcze w aptekach powinni słowniki ortograficzne sprzedawać hehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolo niezalogowany
3 grudnia 2017r. o 8:06
Akumulatory wszystkie są dobre ,problemy sąz instalacją aucie .Jesli kupowac to w tych sklepach w którch nie będzie prpblemów z reklamacjach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
3 grudnia 2017r. o 9:39
~~Bolo napisał(a): .Jesli kupowac to w tych sklepach w którch nie będzie prpblemów z reklamacjach


Jak w .... na Gałczyńskiego. Pieczątka na karcie gwarancyjnej a oni mówią że kupiony nie u nich.

Załatwiłem reklamację u producenta przy pomocy sprzedawcy w innym sklepie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.