Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie dla pedałów
~~ niezalogowany
4 grudnia 2017r. o 17:23
To on . Na kilometr czuć jego miałkość i prymitywizm .wali czasem z ukrycia ,ten sam styl i pustka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~fuzzz niezalogowany
4 grudnia 2017r. o 17:24
Są kluby dla gejów? Sa, są dla less? Są. Wiec mogą być i pokazy i kamery dla hetero...
Co ten Benek taki nietolerancyjny? Jego kamery, jego sprawa komu daje, czy tam naciąga. Wolny kraj. Naganne natomiast jest używanie przez dziennikarza wulgarnego określenia. No ale czegóż się nie robi dla oglądalności...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~aaaa niezalogowany
4 grudnia 2017r. o 17:37
Dostałam wiadomość na moją pocztę ,od jakichś naciągaczy z Onet PL o cudownych tabletkach za pomocą których zwiększy mi się penis o 7,5 cm w ciągu miesiąca.To za 3 miesiące będę miała większe przyrodzenie od niektórych chłopów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~juhas niezalogowany
4 grudnia 2017r. o 18:16
~~aaaa napisał(a): Dostałam wiadomość na moją pocztę ,od jakichś naciągaczy z Onet PL o cudownych tabletkach za pomocą których zwiększy mi się penis o 7,5 cm w ciągu miesiąca.To za 3 miesiące będę miała większe przyrodzenie od niektórych chłopów.

Mi dorównasz po 4 miesiącach .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~do juhasa niezalogowany
4 grudnia 2017r. o 18:33
~~juhas napisał(a):
~~aaaa napisał(a): Dostałam wiadomość na moją pocztę ,od jakichś naciągaczy z Onet PL o cudownych tabletkach za pomocą których zwiększy mi się penis o 7,5 cm w ciągu miesiąca.To za 3 miesiące będę miała większe przyrodzenie od niektórych chłopów.

Mi dorównasz po 4 miesiącach .

to jest 7,5 cm a nie jak u ciebie 4x 7,5 milimetra.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~juhas niezalogowany
4 grudnia 2017r. o 18:50
~~do juhasa napisał(a):
~~juhas napisał(a):
~~aaaa napisał(a): Dostałam wiadomość na moją pocztę ,od jakichś naciągaczy z Onet PL o cudownych tabletkach za pomocą których zwiększy mi się penis o 7,5 cm w ciągu miesiąca.To za 3 miesiące będę miała większe przyrodzenie od niektórych chłopów.

Mi dorównasz po 4 miesiącach .

to jest 7,5 cm a nie jak u ciebie 4x 7,5 milimetra.


Oj zazdrośniku ,zamiast kpić zastosuj w/w tabletki .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
4 grudnia 2017r. o 19:06
~~juhas napisał(a):
~~do juhasa napisał(a):
~~juhas napisał(a):
~~aaaa napisał(a): Dostałam wiadomość na moją pocztę ,od jakichś naciągaczy z Onet PL o cudownych tabletkach za pomocą których zwiększy mi się penis o 7,5 cm w ciągu miesiąca.To za 3 miesiące będę miała większe przyrodzenie od niektórych chłopów.

Mi dorównasz po 4 miesiącach .

to jest 7,5 cm a nie jak u ciebie 4x 7,5 milimetra.


Oj zazdrośniku ,zamiast kpić zastosuj w/w tabletki .

Ta krowa co dużo ryczy mało mleka daje.Widać że, ty już od 4 miesięcy bierzesz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~juhas niezalogowany
4 grudnia 2017r. o 19:23

,,Ta krowa co dużo ryczy mało mleka daje.Widać że, ty już od 4 miesięcy bierzesz .'

Nie biorę .po co mi 60 cm w spodniach ? A jak tam twoja 12-tka ? Marszczysz freda?
Wiedz że to grzech !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.