Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie dla pedałów
~~ niezalogowany
4 grudnia 2017r. o 19:27
~~juhas napisał(a):
,,Ta krowa co dużo ryczy mało mleka daje.Widać że, ty już od 4 miesięcy bierzesz .'

Nie biorę .po co mi 60 cm w spodniach ? A jak tam twoja 12-tka ? Marszczysz freda?
Wiedz że to grzech !

Jak bym ci tak dał do buzi to byś się udławił cwaniaczku z 30 milimetrowym naparstkiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~juhas niezalogowany
4 grudnia 2017r. o 19:37
~~ napisał(a):
~~juhas napisał(a):
,,Ta krowa co dużo ryczy mało mleka daje.Widać że, ty już od 4 miesięcy bierzesz .'

Nie biorę .po co mi 60 cm w spodniach ? A jak tam twoja 12-tka ? Marszczysz freda?
Wiedz że to grzech !

Jak bym ci tak dał do buzi to byś się udławił cwaniaczku z 30 milimetrowym naparstkiem.


No ja wiem ,12 cm jakoś bym przeżył ,moja 30 -dziestka wyszła by ci pod pachą .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~katarzyna niezalogowany
4 grudnia 2017r. o 19:38
Jest to niezmiernie przykre i niesmaczne, by umieszczać ten obraźliwy slogan w tytule artykułu.
Powielanie, rozpowszechnianie, eksponowanie na oczach szerszej publiczności tych obraźliwych tekstów w celu przyciągnięcia uwagi powoduje tylko to, że takie slogany pozostają żywe i będą dalej w użyciu.
Nieważne, czy dotyczą one mniejszości seksualnych, religijnych, czy też innych, aby wszystkim nam się żyło bezpieczniej, spokojniej i przyjaźniej, powinniśmy unikać publicznego rozpowszechniania tego typu mowy nienawiści.
Jest to po prostu niesmaczne i nie na miejscu.
Ciekawe jak zbombardowany zostałby portal bolec.info, gdyby wykorzystali slogan pokroju "chrześcijanie do gazu", czy też "Polacy do gułagu" w celach przykucia uwagi i podbicia czytelności.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
4 grudnia 2017r. o 19:42
~~juhas napisał(a):
~~ napisał(a):
~~juhas napisał(a):
,,Ta krowa co dużo ryczy mało mleka daje.Widać że, ty już od 4 miesięcy bierzesz .'

Nie biorę .po co mi 60 cm w spodniach ? A jak tam twoja 12-tka ? Marszczysz freda?
Wiedz że to grzech !

Jak bym ci tak dał do buzi to byś się udławił cwaniaczku z 30 milimetrowym naparstkiem.


No ja wiem ,12 cm jakoś bym przeżył ,moja 30 -dziestka wyszła by ci pod pachą .

Juhas ty tą swoją trzydziestką to nawet owieczce byś nie dogodził .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~juhas niezalogowany
4 grudnia 2017r. o 19:51
,,Juhas ty tą swoją trzydziestką to nawet owieczce byś nie dogodził .''

Nie próbowałem .A tobie jak poszło ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
4 grudnia 2017r. o 20:00
~~ napisał(a): To on . Na kilometr czuć jego miałkość i prymitywizm .wali czasem z ukrycia ,ten sam styl i pustka.




hahaha...dobre podsumowanie ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
4 grudnia 2017r. o 20:04
Bernard napisał(a):
~~alter napisał(a): Panie Benku roznica taka ze gdy pan sam robi prowokacje i jeszcze na niej zarabia z wyswietlen to oczywiscie jest to szlachetne a jak inni robia to pan sie czepia. HIPOKRYZJA panie Benku! Pana hipokryzja jest znana w miescie i ludziom niedobrze sie robi jak pan poucza innych.


Nie wiem czy to ty alter czy jakieś twoje alter ego, ale przeczytaj oba teksty, jak nie widzisz różnicy to ja nic na to nie poradzę : )


To nie jest mój komentarz.


Dopisane 04.12.2017r. o godz. 20:04:

falco napisał(a):
hahaha...dobre podsumowanie ...


Musiałeś i tu zaszczekać?

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
4 grudnia 2017r. o 20:05
alter napisał(a):
Bernard napisał(a):
~~alter napisał(a): Panie Benku roznica taka ze gdy pan sam robi prowokacje i jeszcze na niej zarabia z wyswietlen to oczywiscie jest to szlachetne a jak inni robia to pan sie czepia. HIPOKRYZJA panie Benku! Pana hipokryzja jest znana w miescie i ludziom niedobrze sie robi jak pan poucza innych.


Nie wiem czy to ty alter czy jakieś twoje alter ego, ale przeczytaj oba teksty, jak nie widzisz różnicy to ja nic na to nie poradzę : )


To nie jest mój komentarz.Dopisane 04.12.2017r. o godz. 20:04:
falco napisał(a):
hahaha...dobre podsumowanie ...


Musiałeś i tu zaszczekać?


pedz frajerzyno ...
co robiłeś wczoraj w temacie ''szatanie ''?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.