Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie dla pedałów
14505
DP
4 grudnia 2017r. o 20:48
hmm
no właśnie....
nie wystarczy mieć ''spluwę'' , jeszcze trzeba umieć ''skutecznie'' z niej strzelac

tooo tak w wielooowątkowo
taka tam drobna uwaga
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~San Escobar niezalogowany
4 grudnia 2017r. o 21:01
w Polsce jak idą 2 faceci z wózkiem to wiadomo że to są złomiarze albo pislamiści
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
4 grudnia 2017r. o 21:04
~~San Escobar napisał(a): w Polsce jak idą 2 faceci z wózkiem to wiadomo że to są złomiarze albo pislamiści

To sa maskujacy sie lewacy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 grudnia 2017r. o 3:36
Ale co to miało udowodnić?,że co, gość się zdziwił i znaczy że nie toleruje tych ,czy tamtych?,że niby nietolerancyjny?,a to jakiś obowiązek być do wszystkiego tolerancyjnym?.Panów zapraszają na bezpłatne badanie prostaty od 60 roku życia,cóż za brak tolerancji panów do 60,a panie mają wstęp na badanie piersi od 50 ...straszne podziały społeczeństwa .Każdy ma swoją tolerancję ,ale nigdy taką samą ....i dobrze że nie jest bez graniczna jak to by niektórzy chcieli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oj tam, Oj tam niezalogowany
5 grudnia 2017r. o 12:17
Mam wrażenie że "dziennikarze" w polandii mają za zadanie szukać problemów tam gdzie ich nie ma a tam gdzie są to mają skutecznie je omijać.
Parę razy pod głupimi artykulikami o urzędzie pracy namawiałem Kazimierza aby wyruszył pod obozy pracy w Bolesławcu i zrobił sondę kto ile zarabia to jest cisza. A przecież jaką by miał oglądalność taki reportaż.
Lepiej tkwić w urojonej rzeczywistości. Mam wrażenie że po tych redakcjach krąży jakiś komiwojażer i każe im pisać jakieś bzdury wyssane z palca.
Jakiś typ do redaktorka dzwonił i zgrzeszył myślą że zrobił pauzę, a wiadomo że jak ktoś zrobił pauzę to pokrowiec aby uzewnętrznić swoją niechęć :)
Jak nam pan udowodni że faktycznie ktoś do pana dzwonił z "nielubieniem homoseksualistów"?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oj tam, Oj tam niezalogowany
5 grudnia 2017r. o 12:36
Jeszcze taka ciekawostka - żyjemy w czasach wszechobecnego internetu i badania społeczne przenoszą się do niego. Co jakiś czas są robione badania na podstawie wyszukiwarek internetowych w których podlicza się hasła z których wynikają zainteresowania ludzi tubylczych.
No i w Polsce mamy w każdej mieścinie "reportażystę" który spłodzi taki "felieton" jak ten powyżej, później wyszukiwarka Google podliczy ile homofobów, rasistów i antysemitów jest w Polsce ,TVN zagrzmi a komisja europejska nałoży sankcje :)
Druga sprawa że portale używają pozycjonowania w wyszukiwarkach i takie nadęty pod tytułem "nie dla pedałów" wyskoczą na szczyt.
Po to są pisane takie nadęty aby stworzyć problem a później z nim walczyć. Szczegóły oczywiście nie są ważne bo społeczeństwo jest tak przez media wychowane aby nie drążyć że nadęty spłodzone zostały przez "reportażystów".
Pisząc fake newsy zwalczają newsy fake.
Jak użytkownik nie ma dowodów i coś napiszę to jest to "niepotwierdzona informacja" a jak "reportażysta" napisze bzdet niepotwierdzony to jest to "felieton".
Masz chłopie dowody to wal na komendę, telefony są już zarejestrowane aby walczyć z terroryzmem :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Koparka niezalogowany
5 grudnia 2017r. o 15:50
W dobie wolnosci prosze mi powiedziec dlaczego nie mogę byc nietolerancyjny?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Michal niezalogowany
5 grudnia 2017r. o 21:13
A tak sie spytam czy ktos dostał tą kamerę niby za darmo? Bo do mnie też dzwonili.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza