Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Idą święta!
1
emem
4 grudnia 2017r. o 20:05
Kto z Was ma co roku od trzech lat taka sama choinke?
Ta filizanka jest ok, ale to juz bylo 3 lata temu...

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
4 grudnia 2017r. o 20:15
nie wiem czy mi wypada napisać ze w ogóle mam choinkę
stawiamy ją od wielu lat zawsze z dwóch powodów ...
czy jest zawsze ta sama ?...nigdy chociaż jest ''sztuczna '' :)

nie jestem jakimś tam ''szyszką '' bym dla zapachu przyklaskiwał wycince drzewek ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Michał niezalogowany
4 grudnia 2017r. o 20:35
Ja mam od 20 lat taką samą; świerk i wcale mi się nie znudziła. A jak Pan redaktor stawia sobie brzozę na święta to jego osobista sprawa. Skoro Bolesławiec miasto ceramiki to w czym przeszkadza filiżanka i dzbanek ? Rozumiem że ozdoby te są zakupione za pieniądze podatników. Więc co ? Teraz je wyrzucić (?) bo szanowny Pan redaktor nie ma się czego czepić ? Jakiś chory tok myślenia . Nie pozdrawiam !
emem napisał(a): Kto z Was ma co roku od trzech lat taka sama choinke?
Ta filizanka jest ok, ale to juz bylo 3 lata temu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~titi niezalogowany
4 grudnia 2017r. o 20:46
Piękne , a przede wszystkim nawiązuje do symboliki miasta. Super wykorzystanie naszej ceramiki ze świąteczną iluminacją. Staje się to tradycją i tak powinno być, bo jest również elementem promocji miasta. Trzeba się też cieszyć, że mamy coś oryginalnego i wyróżniającego się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stały element niezalogowany
4 grudnia 2017r. o 20:52
Ta ozdoba powinna tam być cały rok.
Miasto ceramiki a nie kleryków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bolesławianka niezalogowany
4 grudnia 2017r. o 21:06
Oczywiście, że piękna dekoracja! Co za śmieszny zarzut, że od trzech lat ta sama! Ludziom już się w głowach poprzewracało z tego dostatku!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
4 grudnia 2017r. o 21:09
emem napisał(a): Kto z Was ma co roku od trzech lat taka sama choinke?
Ta filizanka jest ok, ale to juz bylo 3 lata temu...

Piekno jest pieknem nawet po stu latach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mikołaj niezalogowany
4 grudnia 2017r. o 21:19
super dekoracja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo