Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W samo południe - NA ŻYWO! Tydzień 49
41
#jegomosc nieaktywny
9 grudnia 2017r. o 21:59
Nie do końca rozumiem, po co oglądać program w którym pojawiają się ludzie których się nie lubi... i na dodatek nie lubi się formatu. Bo każdy format ma swoje prawa. Piątkowe pogaduchy na Bolec.Info to raczej luźna rozmowa Bernarda i kogoś, kogo zaprosi, a nie akademicka dysputa czy zaplanowany w każdym najmniejszym elemencie show.

Nigdy nie rozumiałem masochistów i chyba bez tego zrozumienia umrę. Hejterów rozumiem nieco lepiej i jakoś się do nich przyzwyczaiłem, więc zasadniczo muszą się nieco bardziej postarać, żeby mnie zabolało.

No to trzymajcie się, do następnego, mam nadzieję, razu!

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~WTS niezalogowany
9 grudnia 2017r. o 22:12
Fotograf ślubny i grajek ślubny, którzy bez powodzenia chcieli zostać radnymi biorą się za komentowanie spraw politycznych. Grajek dodatkowo nieprzygotowany. ŻENADA do kwadratu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 grudnia 2017r. o 22:16
bo do slubu trzeba dwojga
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
9 grudnia 2017r. o 22:24
WTS, w odroznieniu od Ciebie obaj sa zorientowani w lokalnych sprawach, dobrze przygotowani i nie boja sie skomentowac spraw kontrowersyjnych przed kamera.
Program z kazdym wydaniem coraz lepszy a ogladalnosc coraz wyzsza - dlatego nie pozostaje nic innego jak kontynuowac :-)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
9 grudnia 2017r. o 22:25
~~WTS napisał(a): Fotograf ślubny i grajek ślubny, którzy bez powodzenia chcieli zostać radnymi biorą się za komentowanie spraw politycznych. Grajek dodatkowo nieprzygotowany. ŻENADA do kwadratu.


To "fotograf ślubny i grajek ślubny" to ma nam jakoś uwłaczać? Widzisz anonimku, Krzysiek jest jednym z bardziej cenionych didżejów w branży ślubnej w tym kraju, rozpoznawalnym niemal wszędzie, w tej całkiem trudnej branży osiągnął bezdyskusyjny sukces. Możesz to sobie lekceważyć, ale to jest po prostu fakt.

Ja zaś jestem fotografem ślubnym i zupełnie się tego nie wstydzę, bo to praca dająca ludziom dużo radości. Ale, choć bycie fotografem ślubnym nie jest niczym złym, nie jestem tylko fotografem ślubnym i od lat focę także wiele innych rzeczy. Więcej tutaj: http://bernardletowski.pl/

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~widz niezalogowany
9 grudnia 2017r. o 22:56
Ja pierdziele, ludzie, co z wami? przecież to zwykła rozmowa na luzie, taka konwencja jak szkło kontaktowe czy w tyle wizji, ale na miarę i możliwości technicznych lokalnego portalu. Obaj panowie, prowadzący mówią poprawną polszczyzną, nie gwiazdorzą... Ludzie, po co ten hejt. To komercyjny portal, nie działa z waszych pieniędzy i podatków, można go wyłączyć tak jak się wyłącza nielubiany kanał na YT czy w tv. Lepiej się czujecie jak kogoś obrzygacie?
Konkurencjo, nie zazdrość, tylko zrób coś konstruktywnego i pokaż że umiesz lepiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~WTS niezalogowany
9 grudnia 2017r. o 22:59
Ale po co się tłumaczysz z tego grajkowania i fotografowania? Ja nie oceniałem tego, tylko Waszą nieporadność polityczną. Bez powodzenia próbowaliście zostać radnymi. Pan Gość był ewidentnie nieprzygotowany i niewielką ma wiedzę w temacie.
Do Pana Emema. Takie głupotki to może Pan córce wciskać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 grudnia 2017r. o 23:09
~~WTS napisał(a): Ale po co się tłumaczysz z tego grajkowania i fotografowania? Ja nie oceniałem tego, tylko Waszą nieporadność polityczną. Bez powodzenia próbowaliście zostać radnymi. Pan Gość był ewidentnie nieprzygotowany i niewielką ma wiedzę w temacie.
Do Pana Emema. Takie głupotki to może Pan córce wciskać.


Jakby startowali z komitetu którego szefowi ty liżesz rowa, to by się dostali. Panowie wystartowali ze wsparciem swoich pieniędzy, prywatnych, a nie pozyskanych od podatników jak prawdopodobnie ty, ratuszowy klakierze. Zasysaj zatem pacanie, masz jeszcze rok.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.