Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tadek Jasiński za Mariana Buczka
~~nieprawda niezalogowany
13 grudnia 2017r. o 17:55
Lewactwo mentalnie jest leniwe i pasożytnicze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~S niezalogowany
13 grudnia 2017r. o 18:02
~~tlx napisał(a): Nadejdzie wkrótce taki dzień, kiedy jakaś znana aktorka wystąpi wieczrem w telewizji i powie:
Proszę Państwa, dzisiaj skończył się w Polsce KACZYZM !!!

I nareszcie Polska odzyska prawdziwą wolność.


Nie głosowałem na PIS i nie specjalnie interesuję się polityką ale przerażają mnie opinie takich ludzi jak Ty. O jakiej wolności piszesz? O takiej, że możesz spokojnie wyjść do kina, na zakupy itp? PO była gotowa przyjmować uchodźców i teraz po mieście chodziliby islamiści! Pojedź do Berlina czy Drezna to zobaczysz jak tam jest teraz bezpiecznie. Kolejna sprawa to zastanawiam się czy boli Cię, że sąsiedzi dostają 500+. Ponadto byłem w szoku jak babcia wysłała mnie po wykupienie recepty i zapłaciłem 3,2zł za całą reklamówkę leków. Masz z tym jakiś problem ? Zrozumiem jak zabrali Ci część emerytury ale na chwilę obecną nie wiem o co Ci chodzi...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~do zakamuflowanego niezalogowany
13 grudnia 2017r. o 18:11
~~S napisał(a):
~~tlx napisał(a): Nadejdzie wkrótce taki dzień, kiedy jakaś znana aktorka wystąpi wieczrem w telewizji i powie:
Proszę Państwa, dzisiaj skończył się w Polsce KACZYZM !!!

I nareszcie Polska odzyska prawdziwą wolność.


Nie głosowałem na PIS i nie specjalnie interesuję się polityką ale przerażają mnie opinie takich ludzi jak Ty. O jakiej wolności piszesz? O takiej, że możesz spokojnie wyjść do kina, na zakupy itp? PO była gotowa przyjmować uchodźców i teraz po mieście chodziliby islamiści! Pojedź do Berlina czy Drezna to zobaczysz jak tam jest teraz bezpiecznie. Kolejna sprawa to zastanawiam się czy boli Cię, że sąsiedzi dostają 500+. Ponadto byłem w szoku jak babcia wysłała mnie po wykupienie recepty i
zapłaciłem 3,2zł za całą reklamówkę leków. Masz z tym jakiś problem ? Zrozumiem jak zabrali Ci część emerytury ale na chwilę obecną nie wiem o co Ci chodzi...

Pisiorku nie udawaj głupszego jak jesteś ,ja w całym Bolesławcu szukałem jednego tylko leku dla mojej Babci i najtańszy znalazłem za 145 zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
13 grudnia 2017r. o 18:13
~~do zakamuflowanego napisał(a): Pisiorku nie udawaj głupszego jak jesteś ,ja w całym Bolesławcu szukałem jednego tylko leku dla mojej Babci i najtańszy znalazłem za 145 zł


wszystko zależy od tego na co która babcia choruje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siadaj kulson niezalogowany
13 grudnia 2017r. o 18:23
Już lepszy islam niż pislam. Przynajmniej Polacy by byli zjednoczeni przeciwko łatwo rozpoznawalnemu wrogowi a teraz są skłóceni między sobą i nie wiele dzieli nas do rozlewu bratniej krwi. Trudne i głupie pisowskie czasy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
13 grudnia 2017r. o 18:24
~~pytanie napisał(a): Pytanie do radnych czy przewodniczący rady Kowalski przekazał i info o monitach wojewody?

Znowu niechlujstwo Rady Miasta i jej Przewodniczącego. Tadek za Mariana .. i nikt nad tym nie czuwa, a można by kogoś miejscowego , wieczne wakacje ..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wuefuhewijfo niezalogowany
13 grudnia 2017r. o 18:38
~~azaza napisał(a): poucinać diety nierobom... zobaczycie jak szybko wezmą się do roboty


Afera placowa, afera cmentarna, afera Buczkowa i nie ma reakcji radnych ,przewodniczącego, prezydenta .. wszyscy na wakacjach? Znowu,czy jeszcze? Decydenci robią sobie banalne fotki na tle remontowanych ulic i chodników. A tymczasem wojewoda zmienia nazwę kluczowej ulicy w mieście na inną ( rzecz ocenna na jaką ) bez zgody Gospodarza Miasta. Czy leci z nami pilot?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
13 grudnia 2017r. o 18:44
Ratuszowy zatrzymał się z dekomunizacją w 2006 r. póżniej skręcił w lewo. Teraz w koalicji z PO,SLD i PSL.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.