Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tadek Jasiński za Mariana Buczka
~~~~ niezalogowany
13 grudnia 2017r. o 22:28
~~S napisał(a):
~~tlx napisał(a): Nadejdzie wkrótce taki dzień, kiedy jakaś znana aktorka wystąpi wieczrem w telewizji i powie:
Proszę Państwa, dzisiaj skończył się w Polsce KACZYZM !!!

I nareszcie Polska odzyska prawdziwą wolność.


Nie głosowałem na PIS i nie specjalnie interesuję się polityką ale przerażają mnie opinie takich ludzi jak Ty. O jakiej wolności piszesz? O takiej, że możesz spokojnie wyjść do kina, na zakupy itp? PO była gotowa przyjmować uchodźców i teraz po mieście chodziliby islamiści! Pojedź do Berlina czy Drezna to zobaczysz jak tam jest teraz bezpiecznie. Kolejna sprawa to zastanawiam się czy boli Cię, że sąsiedzi dostają 500+. Ponadto byłem w szoku jak babcia wysłała mnie po wykupienie recepty i zapłaciłem 3,2zł za całą reklamówkę leków. Masz z tym jakiś problem ? Zrozumiem jak zabrali Ci część emerytury ale na chwilę obecną nie wiem o co Ci chodzi...


I co z tego, że nie głosowałeś - i tak dałeś się zmanipulować... hasło wyborcze - będą bezpłatne leki dla emerytów : zrealizowane, tyle że na liście bezpłatnych dano leki które kosztowały wcześniej kilka złotych (lek, który co miesiąc wykupuję babci kosztuje 120-150 zł w promocji na pewno tylko przez przeoczenie nie jest objęty państwowym finansowaniem - a leczy powszechne schorzenie u emerytów...) , kolejne zrealizowane hasło 500+ ... jakie 500??? , 250+ przy dwójce dzieci, 333+ przy trójce dzieci, 375+ przy czwórce dzieci ... itd...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~San Escobar niezalogowany
13 grudnia 2017r. o 22:31
pis zafundował gehennę mieszkańcom ul. Buczka.
Głosowaliście na pis zmienią Wam na Jasińskiega a za rok na kaczyńskiego.
Polska wariuje ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Shake niezalogowany
13 grudnia 2017r. o 22:52
San Escobarze na czym polega Pana gehenna? Skoro według ustawy dezubekizacyjnej mieszkańcy nie mają obowiązku zmieniać dowodów ze względu na zmianę nazwy ulic ?Nazwy ulic należało zmienic ze względu na ich ''bohaterow''.Wyobraza sobie Pan abyśmy mieli nazwy ulic bohaterów tylko ze nazistowkich lub faszystowskich? Komunizm był zły dla Polski jak i wspomniane przeze mnie pozostałe ideologię.Wyobraza sobie Pan nazwę ulicy np H.Himmlera ?Nazwy bohaterów komunistycznych nie powinny w ogóle mieć wcześniej miejsca.Jednak z racji wpływu obcych ideologii powstaly niestety nazwy polskich ulic szkodliwymi dla Polski ''bohaterami''.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~ niezalogowany
13 grudnia 2017r. o 23:28
Kiedyś to były nazwy ulic! Od kierunku wyjazdu, budynku, miejsca, rzemieślnika. Np. Wrocławska, Kościelna, Targowa, Szewska, Przy rzece, Dębowa. To było takie proste.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~marcin niezalogowany
14 grudnia 2017r. o 2:19
~~Polak napisał(a): PO za kraty
obiecali 2 lata temu ci z Pis szukają uparcie haków i mimo przejmowania kolejnych resortów, prokuratury i sądów nie mogą nic im zrobić, więc były te przekręty i afery czy to tylko propaganda. Miał siedzieć Tusk,jak narazie siedzi sobie w Brukselii i nic mu nie możecie zrobić choć jest w Polsce co chwile, wiec jak z tymi aferami, wasze gadanie to tylko gadanie to TYLKO gadnie i bicie piany!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9283
#Kazimierz Marczewski nieaktywny
14 grudnia 2017r. o 7:51
W tym przypadku Rada Miasta mnie zawiodła. Nie rozumiem dlaczego milczała. A może zapamiętali to przysłowie: "Mowa jest srebrem, a milczenie złotem".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xxx niezalogowany
14 grudnia 2017r. o 9:32
Wiem jedno WINA TUSKA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kopacz Wirtualnych Ambergoldów niezalogowany
14 grudnia 2017r. o 9:37
Tadek Jasiński rzucił koktajl ale zapomniał zapalić, złapali go, odbili go a i tak zaraz umarł.
Postać pechowa jak by nie patrzeć. Czy nowy patron przyniesie mieszkańcom Buczka szczęście?
Buczkowice się ogólnie udawało wyjść z opresji.

PiS i PO wzięli pożyczki ale zapominają że trzeba będzie je oddać, wywalczyli wolność ale zachód polskich roboli odbił i zatrudnił w obozach pracy na strefach ekonomicznych, Polska stała się niepodległa a i tak zdycha.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.