Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Gwiezdne Wojny - Ostatni Jedi

1
emem
16 grudnia 2017r. o 19:38
Byliście już w kinie na Gwiezdnych Wojnach - Ostatni Jedi?

Ciekaw jestem Waszych wrażeń :-) Najlepsza część czy nudy na maksa?


Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
16 grudnia 2017r. o 19:42
Mi się podobało:) Ale uważam, że to jednak film dla hardkorowych fanów. O ile na Łotr Jeden zabrałbym moją żonę (nie będącą za mocno w klimacie) to już na tą część raczej nie. Trzeba wiedzieć o co chodzi i lubić tą konwencję :)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
16 grudnia 2017r. o 19:50
kiedyś ''Gwiezdne wojny '' to było coś co robiło wrażenie ...
po drugiej części ''straciłem zapał'' i kolejnych nie widziałem nie zamierzam ale ...

zawsze i wszędzie będę chwalił i wracał do ''Ósmego -obcego ''

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~San Escobar niezalogowany
16 grudnia 2017r. o 20:10
wystarczy mi pisowski stan wojenny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
16 grudnia 2017r. o 20:20
Od 2012 wlascicielem LucasFilm jest Disney. Musi odrobic zakup i liczą sie juz tylko zyski. A te sa głównie z mlodej widowni a nie dorosłych fanow. Stad kierunek komediowy.

Miesiąc temu ogloszono czesci 10,11,12. Ta jest 8.

Przebudzenie bylo całkiem udane. Brakowało mi jescze godziny projekcji i debat w senacie. LOTR slabszy. Naciągany
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
17 grudnia 2017r. o 8:46
emem napisał(a): Byliście już w kinie na Gwiezdnych Wojnach - Ostatni Jedi?

Ciekaw jestem Waszych wrażeń :-) Najlepsza część czy nudy na maksa?

jak trzeba nisko upaść żeby chodzić bzdury oglądać i jeszcze za to płacić?a póżniej sprawdzać na forum ilu głąbów dało się jeszcze nabrać?no to macie pełny skład ty i brodagość,brawo!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~fan niezalogowany
17 grudnia 2017r. o 8:53
Jak dla mnie podrasowana wersja Pana Kleksa w kosmosie. Powoli robi się z tego serial i wymyślanie wątków na siłę. Coś jak z Jamesem Bondem. Świadomość że mamy do czynienia z animacjami a nie np. makietami i modelami zrównuje ten film z innymi filmami SF.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
17 grudnia 2017r. o 9:53
Gdyby w tamtych czasach Lucas dysponowal Quad Core i kartami Titan to watpie by z kartonu wycinal niszczyciele.

Do poprzednich czesci tez mozna sie przyczepić. Powrot Jedi i infantylne misie? Na walki przymykalismy zawsze oko. O realizm nigdy nie chodzio.




Dopisane 17.12.2017r. o godz. 09:53:

~~klucznick napisał(a): jak trzeba nisko upaść żeby chodzić bzdury oglądać i jeszcze za to płacić?a póżniej sprawdzać na forum ilu głąbów dało się jeszcze nabrać?no to macie pełny skład ty i brodagość,brawo!


a czytac tematy i komentowac o o'bzdurach' wypada ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.