Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ceny żywności ostro w górę
~~antyfalco niezalogowany
20 grudnia 2017r. o 17:15
no popatrz a twoj gjeroj gjeneral dostawał prezydencka emeryture mimo ze wczesniej czolgi przeciwko narodowi wysylal

strszanie zwichrowane te twoje standarty moralne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 grudnia 2017r. o 17:34
jaki ''mój generał''?
napisz jaśniej ...bo tu piszemy o rosnących cenach i jak to będzie przekładało się na stół świąteczny ...
a jajka znowu ''poszły w górę '' - o 20 gr.
jak tak dalej pójdzie to Wielkanoc będzie bez jaj ...
ale ''jaja'' ..
poczekaj -muszę bigos zamieszać bo jeszcze mi się przypali ...
:]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
20 grudnia 2017r. o 23:01
bo za gjenerała to ceny spadaly, dlatego powazki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
21 grudnia 2017r. o 13:25
ceny są zrównoważone ,

np: piwo,wódka, coca cola
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
22 grudnia 2017r. o 16:58
szanowni państwo cena 1 litra whiski 5 LABEL w hiszpani kosztuje na pln 51 zł ,w polsce najtaniej znalazłem za 110 zł,przykład nr 2 golden loch z bidry ponad 30 zł w hiszpani miejscowej bidronie taki hiszpański golden loh kosztuje 21 zł,60 deko szynki konserwowej 8,50 zł,20 deko pasztetu ze świni 4,50 zł ,itd a zarobki mają wyższe od naszych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
22 grudnia 2017r. o 17:11
hahaha...
jak jest w Hiszpanii nie wiem ale napisałem o cenach rybki zaraz za zachodnią granicą ...
można więc taniej ?...można tylko po co?

trzeba ''wydoić '' tych od 500+....a przy okazji innych ...
:]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
22 grudnia 2017r. o 17:19
Jednak kaczyński to ma "moc" w europie, na całym kontynencie europejskim podniósł ceny masła i jaj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
22 grudnia 2017r. o 17:22
falco napisał(a): hahaha...
jak jest w Hiszpanii nie wiem
:]
może pora ruszyć 4 litery z przed kompa i zobaczyć co się dzieje w europie stary capie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego