Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Rejestr pedofilów upubliczniony! Sprawdź swoją okolicę!

~~ niezalogowany
8 stycznia 2018r. o 22:32
I ten sie jara bo czuje tu jakąś misję?Bo on tu świat naprawia,tutaj?Robi za prokuratora,sędziego,moraliste?Samego Boga?A jakie ma przy tym nastawienie?Żarciki,uśmieszki,jakieś chore wymysły,komentarze nawiedzone.Zaangażowanie nienormalne.Jaranie sie dla samego jarania,bo efekty żadne.Tylko karmi się nieszczęściami innych ludzi.Przykry,smutny człowiek ten falco.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 stycznia 2018r. o 22:36
widzisz głom.bie ...nawet nie stać cię na nic nowego tylko sam siebie powielasz ...
żałosny jesteś ...
nie myl tego z litością bo nie mam jej dla ciebie nawet za grosz ...
ma większą wartość dla mnie niż ty ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 stycznia 2018r. o 23:06
To nie ja pisałem. Ale to najlepsza charakterystyka kutafona mlaskacza jakim jesteś :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 stycznia 2018r. o 23:06
~~hahaha głombie napisał(a):
~~hahaha hahaha napisał(a):
~~ napisał(a):
~~falco mlaskacz napisał(a): Betoniarz Janusz Mlaskacz uważany był na budowie za wzorowego ciecia. Ze szczególnym oddaniem poświęcał się pracy z betoniarą. Prawdziwy więc szok przeżył kierownik budowy, kiedy w styczniu niespełna 15-letni workowy praktykant szkoły budowlanej zgłosił mu, że betoniarz właśnie przesłał mu zdjęcie... penisa. Sprawa trafiła na policję. Kryminalni zarekwirowali zdezelowany laptop betoniarza, a w nim m.in. zdjęcia obcujących płciowo chłopców, ale też fotografię prawdopodobnie Januszowego małego członka.

Śledczy bardzo szybko odkryli, że betoniarz od dłuższego czasu wykorzystywał pozycję głownego betoniarza, aby nękać swych podopiecznych, a jednego z nich wprost nakłaniać do seksu. Biegli powołani przez prokuratora jednoznacznie orzekli, że psychika betoniarza zmierza w kierunku kontaktów pedofilskich z chłopcami. Dowody mieli tak mocne, że Janusz Mlaskacz przyznał się do winy, a potem wystąpił z wnioskiem o dobrowolne poddanie się karze. Swe odrażające czyny wycenił na rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata. I prokurator, a potem sąd się do tego przychylili! Co zrobią przełożeni betoniarza, jeszcze nie wiadomo, na razie pedofil zażywa wolności, przy betoniarze.''

jedno z brakujących ogniw ''ziobrowego rejestru ''


to przykład jak łatwo można wymyślić i powielać oczerniającą historię bez źródeł jak to robi falco


:D


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 stycznia 2018r. o 23:41
~~ napisał(a):
~~Pierdzenie: napisał(a): Pan falco to złodziej intelektualny.
Nie podaje źródeł skąd czerpie "wiedzę", która nam tu wciska. /Kiedyś nawet nie używał cudzysłowia/.
Mimo wielokrotnego zwracania uwagi, efekt: jak grochem w sciane.
Tak więc tego Pana nie powinno się traktować poważnie, bo kradnie i nawet nie jest w stanie zrozumieć, że łamie prawo. Zaraz napisze w swoim stylu, że ma to w d...
Myślę, ze do czasu.


... uczynił z 13-letniej dziewczynki swoją niewolnicę.

Tego, który wielokrotnie ją zgwałcił.

Tego, który zmusił ją do aborcji, bo "nie chciał mieć bachora".

Tego, który za swoje przestępstwa dostał wyrok 8 lat więzienia i odsiedział z tego 4 lata.

Tego, którego jego zakon udzielił wsparcia i po wyjściu na wolność ponownie pozwolił odprawiać msze i uczyć dzieci w szkole.

pozwolił odprawiać msze i uczyć dzieci w szkole.

pozwolił odprawiać msze i uczyć dzieci w szkole.

pozwolił odprawiać msze i uczyć dzieci w szkole.

pozwolił odprawiać msze i uczyć dzieci w szkole.

pozwolił odprawiać msze i uczyć dzieci w szkole.

pozwolił odprawiać msze i uczyć dzieci w szkole.

pozwolił odprawiać msze i uczyć dzieci w szkole.

pozwolił odprawiać msze i uczyć dzieci w szkole.


Chcesz źródło?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 stycznia 2018r. o 23:44
Marek Lisiński
prezes Fundacji "Nie lękajcie się"

W naszym rejestrze jest ponad 50 księży, którzy zostali już prawomocnie skazani m.in. za gwałty. Niektórzy z nich wciąż siedzą w więzieniu, inni są już na wolności. Szukałem ich nazwisk, ale nie ma ich w tym rejestrze.

Ale dlaczego zatem nie ma tu danych niesławnego księdza Romana? Tak, tego, który uczynił z 13-letniej dziewczynki swoją niewolnicę. Tego, który wielokrotnie ją zgwałcił. Tego, który zmusił ją do aborcji, bo "nie chciał mieć bachora". Tego, który za swoje przestępstwa dostał wyrok 8 lat więzienia i odsiedział z tego 4 lata. Tego, którego jego zakon udzielił wsparcia i po wyjściu na wolność ponownie pozwolił odprawiać msze i uczyć dzieci w szkole (o księdzu Romanie B., który ostatnio był w kościele w Puszczykowie.

Marek Lisiński uważa jednak, że to nie przypadek, iż wśród blisko 800 ujawnionych danych nie ma ani jednego księdza pedofila. Jego zdaniem resort Zbigniewa Ziobry chroni pedofilów w sutannach. – Wygląda na to, że ministerstwo dzieli pedofilów na złych i dobrych, na równych i równiejszych – ubolewa prezes "Nie lękajcie się" .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 stycznia 2018r. o 1:00
Link zawirusowany. Nie otwierać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
9 stycznia 2018r. o 6:35
~~ napisał(a): To nie ja pisałem. Ale to najlepsza charakterystyka kutafona mlaskacza jakim jesteś :D


nie ty?
no popatrz ...nie poznałem cię ''z twarzy '' :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza