Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Radny Mucha przeprosił przed Sądem
~~Bolo niezalogowany
8 stycznia 2018r. o 18:12
~~:) napisał(a): " bo się należy "
Zaje bi ste !!!!!!!!!!!
Tylko pozwól że zapytam ZA CO?


Za to że się za nas modlą i prowadzą na drogę do nieba.
Robią to za darmo .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolo niezalogowany
8 stycznia 2018r. o 18:28
~~:) napisał(a): " bo się należy "
Zaje bi ste !!!!!!!!!!!
Tylko pozwól że zapytam ZA CO?

Aby pełnione przez nich funkcje zaspakajania potrzeb religijnych naszych współobywateli bolesławian odbywały się w kulturalnym otoczeniu, to nie jest kasa dla hierarchów ale dla bolesławian.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 stycznia 2018r. o 20:08

~~Abc prawdy 2 godz. 37 min. temu 18 grudzień



~~Abc prawdy
Zdjęć: 0
Postów:

Aby mieć bezdomnego żeby go "dotować" najpierw trzeba go "wyprodukować" . I nie piszę tu o żulach , niebieskich ptakach i alkoholikach bo Ci się dawno sami "wyprodukowali" i śpią gdzieś na działach przez co są trudno"dotowalni" Produkcją bezdomnych w Bolesławcu zajmuje się MZGM .Więc jeśli masz mieszkanie komunalne i np ktoś wyraził "zapotrzebowanie" na Twoje mieszkanie , masz nawet niewielkie zadłużenie lub co gorsza MZGM winien Ci jakieś pieniądze jesteś na celowniku. Po cichu MZGM wyśle do sądu pismo o eksmisję na bruk najlepiej jak akurat nie będzie Ciebie w B-cu wyjedziesz za granicę lub do rodziny , gdziekolwiek .Chodzi o to żebyś przypadkiem się nie dowiedział i nie odwołał w ustawowym terminie.Sąd w sekretariacie przyklepie wyrok zaoczny nawet go nie czytając .Teraz MZGM ma wyrok na Ciebie ale trzyma go cicho w biurku , czeka na odpowiedni moment Twojej nieobecności i wtedy uderza .Do akcji wkracza I.S podający się za komornika sądowego z ładowaczami z MZGM .Pośpiesznie ładują Twój dobytek na ciężarówkę niszcząc go przy okazji ale to nie ma znaczenia ponieważ go i tak nigdy nie odzyskasz a w PCK możesz mieć tylko to co zmieści się w małej szafce .Ale jak to w życiu bywa trafi w końcu kosa na kamień podający się za komornika bo działający będąc zawieszonym I.S został aresztowany
http://www.gazetawroclawska.pl/dolny-slask/a/komornik-ukrywal-dokumenty-policja-wywazyla-drzwi,12571782/
I ciąg dalszy nastąpi
Ps. panowie decydenci pragnę was poinformować że gdy by mi spadł nagle na głowie nisko przelatujący nad Bolesławcem samolot nic wam to nie pomoże informacje o waszych praktykach zostały poinformowane odpowiednie władze


co Pan na to Panie Mucha?:)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~komor - NIK niezalogowany
8 stycznia 2018r. o 22:37
- po zatrzymaniu pana komornika pan radny zadał pytanie na sesji - ile spraw prowadził zatrzymany komornik na rzecz naszego miasta i na jaką kwotę.
wystarczy?, abyś się falco przekonał że nadajecie na tej samej fali.
jak rozumiem są powody dla których ten wątek pojawił się w tym temacie - do rzeczy!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 stycznia 2018r. o 22:45
jeden może dwa powody ...
''władza'' to jeden a Pan Mucha zdąża do niej a drugi ...

drugi powód jest tylko dla mnie a jestem za słaby by wygrać z ''władzą ''
zwłaszcza obecną ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 stycznia 2018r. o 22:49
to może dobrze że pan Mucha do niej zdąża - dla Ciebie i Twego wsparcia w starciu z władza. a ten temat jest nam znany!?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 stycznia 2018r. o 23:00
oczywiście ...
jestem za tym by taka posiadał o ile utrzyma dotychczasowy ''kurs''
stąd kopia tekstu o komorniku ...

dzisiaj tacy uważają ze mają władzę a jeśli potwierdzą się zarzuty z przytoczonego tekstu , Pan Mucha będzie miał pole do popisu ...

życie mnie nauczyło że ''władzy'' nie należy ufać stąd moje na nią ''uczulenie ''
wolę patrzeć na czyny które idą za słowami a nie słowa za którymi zbyt często nic nie idzie ...

''po pierwsze mieszkańcy '' to za tani jak na mnie ''chwyt'' ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~komor - NIK niezalogowany
8 stycznia 2018r. o 23:07
sam tekst o komorniku nie wystarcza, mnie też władza nauczyła.
Twój przykład z jakiej ulicy - idę po bandzie - wybacz!!
i nie idzie o pole - zwłaszcza to do POPiSu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza