Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Sąd wymierzy karę
~~olo niezalogowany
8 stycznia 2018r. o 13:29
Tak więc należy zbadać legalność zbiórki, czy nie doszło do wprowadzania ludzi w błąd i cy w ogóle taka zbiórka była legalna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
8 stycznia 2018r. o 14:02
~~olo napisał(a): Tak więc należy zbadać legalność zbiórki, czy nie doszło do wprowadzania ludzi w błąd i cy w ogóle taka zbiórka była legalna.


Na pewno jest legalna.

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
8 stycznia 2018r. o 16:20
Trzymam kciuki za chłopaka i mocno wierzę,że usłyszy wyrok najmniejszy z możliwych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Obserwator niezalogowany
8 stycznia 2018r. o 17:03
Super wywiad i panowie
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~współczuję niezalogowany
8 stycznia 2018r. o 17:46
Życzę Dominikowi jak najlepiej. Jest najbardziej poszkodowaną ofiarą tego zdarzenia, bo nie dość że miał dramatyczne dzieciństwo, to jeszcze teraz ma złamane życie. Biedny chłopak. Matka to potwór!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~też współczuję, niezalogowany
8 stycznia 2018r. o 19:25
~~współczuję napisał(a): Życzę Dominikowi jak najlepiej. Jest najbardziej poszkodowaną ofiarą tego zdarzenia, bo nie dość że miał dramatyczne dzieciństwo, to jeszcze teraz ma złamane życie. Biedny chłopak. Matka to potwór!


I zgadzam się,to nie 'matka',to potwór-żeby tak swoje dziecko skrzywdzić,!Chłopak tego już nie wytrzymał, był w depresji...Ludzie,uniewinnić chłopaka[Prezydencie],ten chłopak już za dużo wycierpiał...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 stycznia 2018r. o 20:32
zbiórka kasy ?
nie ma w tym grajdole jakiegoś mecenasa który ...pro bono ,dla dobra społecznego ,dla ludzkiej sprawiedliwości i ...takie tam ...;)

i proszę mi tu nie pieprzyć że za czyn musi być (zawsze ) kara ...;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 stycznia 2018r. o 20:46
''Dałbym wszystko, żeby ten wieczór nigdy się nie zdarzył – mówi dziś Dawid Jackiewicz. – Gdy ten człowiek się na mnie zamachnął, odruchowo go odepchnąłem, bo groziło mi niebezpieczeństwo. Nie zrobiłem tego, by go skrzywdzić, ale żeby się bronić

Jackiewicz to dolnośląski baron PiS. Karierę zaczynał jako wiceprezydent Wrocławia u boku Rafała Dutkiewicza, potem był wiceministrem skarbu w rządzie Jarosława Kaczyńskiego i jego zaufanym współpracownikiem

Jackiewicz twierdzi, że do dziś zdarza mu się spotkać ludzi na ulicy, którzy na jego widok mówią: „Ty morderco”. – Wiem, że ta sprawa będzie się za mną ciągnęła całe życie, ale mam poczucie, że broniąc żony, dziecka i siebie, inaczej nie mogłem się zachować – mówi.''

wystarczy ?
pisowski dupolizie ?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego