Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Pierwsze wyjście na siłownię Co i jak?

13482
#komen nieaktywny
14 stycznia 2018r. o 10:46
Witajcie.
W tym roku postanowiłem że w końcu zacznę chodzić na siłownię, niestety mam głupie pytanie, nie wiem co ze sobą zabrać (plecak? a w nim dres na zmianę, buty?) %%) Tak więc, czy moglibyście powiedzieć coś o zwyczajach panujących na siłowni?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~też chcę niezalogowany
14 stycznia 2018r. o 13:16
No własnie dobry temat. jak się przygotować. czy jest tam ktoś kto pomoże zrobić pierwszy krok?
Kiedys poszedłem z kolega na siłownie, ale gośc który tam siedział wogole nie pomógł mimo ze powiedziałem ze pierwszy raz jestem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13528
#Radroman nieaktywny
14 stycznia 2018r. o 13:20
Koszulka, spodenki, buty, ręcznik, woda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
14 stycznia 2018r. o 13:36
Nowy rok nowy ja ? :D
ja jeszcze rok poczekam.
wytrwałości :)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Celek niezalogowany
18 stycznia 2018r. o 8:39
komen napisał(a): Witajcie.
W tym roku postanowiłem że w końcu zacznę chodzić na siłownię, niestety mam głupie pytanie, nie wiem co ze sobą zabrać (plecak? a w nim dres na zmianę, buty?) %%) Tak więc, czy moglibyście powiedzieć coś o zwyczajach panujących na siłowni?


Na miejscu wszystko CI powiedzą. Jak sie przygotowąc.Gdzie jest szatnia, gdzie się przebierać.Co powinieneś ze sobą wziąć:
http://super-fit.pl/pierwsza-wizyta-na-silowni-jak-sie-do-niej-przygotowac-i-co-ze-soba-zabrac/ - jeszcze na stronie jest tego typu artykuł.
Polecam przede wszystkim zainwestować w wygodne buty, to podstawa.O wielwe wygodniej ćwiczy się w sportowych butach na solidnej podeszwie niż w jakichś trampkach. Ciuchy mogą byc zwykłe bawełniane.Potem z czasem sobie kupisz coś profesjonalnego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~123 niezalogowany
18 stycznia 2018r. o 15:38
Pamiętaj o rozgrzewce i nie szarżuj od samego początku. Silownia to nie sprint, tylko maraton.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 stycznia 2018r. o 19:15
Weź sobie w plecak koszulkę, gacie, skarpetki na zmianę wygodne buty, wygodne spodenki, dwie małe butelki wody, słuchawki i motywującą muzykę, jakiś żel pod prysznic i dobry humor. Stopniowo się wkręcisz, nikt nie rodzi się Hulkiem Hoganem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15429
#piotrek2 nieaktywny
19 stycznia 2018r. o 14:08
[img=1516367265_bab4x00.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.