Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
84 128,99 zł!!!
~~kaj niezalogowany
15 stycznia 2018r. o 22:17
~~Brawo WOŚP napisał(a): Myślę, że Bolesławianie byli mocno "wyposzczeni" brakiem WOŚP w naszym mieście w ostatnich latach. Brawo !!! za tak fantastyczny udział.


Cudowna akcja ,wspaniali Bolesławianie ,mimo wiatru sam poszedłem ,i dyche wrzuciłem (mała emerytura) ale zawsze pojde bo wiem ,że tak trzeba i że Torun tego nie dostanie. Brawo ludzie wielkiego serca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tlx niezalogowany
15 stycznia 2018r. o 22:24
Wielkie BRAWA dla Organizatorów, Wolontariuy i Mieszkańców !!!
Do przyłego roku!
Trzeba znowu pobić rekord !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 stycznia 2018r. o 22:33
emem napisał(a): Tak, wszyscy chwalimy orkiestre i wolontariuszy, bo zrobili kawal dobrej roboty :-)
A hejtowi mowimy NIE, czy hejteronm sie to podoba czy nie :)


odmienne zdanie to już hejt? hipoktyto, niedawno popierdywałeś o wolności słowa:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~. niezalogowany
16 stycznia 2018r. o 8:41
Jak tam złoty melon?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18684
#shark nieaktywny
16 stycznia 2018r. o 9:37
Brawo. Wielkie gratulacje dla Wszystkich!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
16 stycznia 2018r. o 10:55
~~. napisał(a): Jak tam złoty melon?



jak tam termy i maybach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tosia niezalogowany
16 stycznia 2018r. o 11:34
Jak tam broodstok?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~. niezalogowany
16 stycznia 2018r. o 12:33
~~ napisał(a):
~~. napisał(a): Jak tam złoty melon?



jak tam termy i maybach


No maybach zmieniony, a ty jak tam? Złotego melona dofinansowałaś to teraz przez miesiąc suchy chleb i woda?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.