Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Anonimy zostają kwiatami... i nie tylko
~Alabastrowy Cis niezalogowany
23 stycznia 2018r. o 7:30
O i fajna nazwe dostalem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
23 stycznia 2018r. o 7:43
Miesięcznica a miesiącznica to chyba nie to samo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kolorowa Miesiącznica niezalogowany
23 stycznia 2018r. o 7:45
emem napisał(a): Sęk w tym, ze anonima nie da sie obrazic.
Jesli nie podoba Ci sie nazwa przydzielona przez system to sie zarejestruj i zaloguj. I tyle.
W myśl prawa nawet jeśli nie jestem zarejestrowany/zalogowany nadal jestem użytkownikiem. Widzę jednak że swobodnie interpretujecie regulamin oczywiście w sposób wam wygodny. Proszę jednak zauważyć że jeśli nazwa przez Was nadana jest stała i niezmienna automatycznie nie jestem już anonimem.
Jestem użytkownikiem od kilku lat, zarejestrowanym, ale nie zawsze mam ochotę logować się bo nie muszę. Narzucając mi stałą nazwę, w moim mniemaniu obraźliwą łamiecie zasady regulaminu. Jeśli pisząc pod moim stałym nickiem nagle zostanę w wyniku jakiegoś zdarzenia losowego wylogowany, będę już widoczny jako ,, kupczyczkowata miesiącznica" a po autokorekcie ,,zakupczona miesiącznica" a to jest już niestety epitet.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kolorowa Miesiącznica niezalogowany
23 stycznia 2018r. o 7:52
Czyli jednak coś dotarło, nagłe objawienie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
23 stycznia 2018r. o 8:16
~~Kolorowa Miesiącznica napisał(a): Czyli jednak coś dotarło, nagłe objawienie.


Wśród ponad czterystu kolorowa jest i kolor, który został Tobie przypisany. Usunęliśmy go z naszej listy.

Poza tym w regulaminie jest jeszcze taki zapis:
"W przypadku użytkownika, który wypowiada się na forum bez wcześniejszej rejestracji i/lub zalogowania w Portalu system przydziela mu automatyczną nazwę. "

:)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielononiebieski Berberys niezalogowany
23 stycznia 2018r. o 8:37
??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Oranżowy Rącznik niezalogowany
23 stycznia 2018r. o 11:08
Teraz już będzie czwarta nazwa jaką mi nadano. Jaki to ma sens? Jeżeli właczę i wyłaczę internet, będzie piąta itd. I tak nikt nie będzie wiedział kto pisał, a ludziom będzie się zdawało, że tak dużo osób bierze udział w dyskusji. O to chodziło?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnofioletowy Tojeść niezalogowany
23 stycznia 2018r. o 11:22
Próbuję z innego urządzenia. Z kompa mi się nie podoba.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.