Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pomnik na stulecie odzyskania niepodległości?
~~Burawy Pierwiosnek niezalogowany
24 stycznia 2018r. o 11:04
~~Brunatnoruda Rogownica napisał(a):
~~Ruda Turzyca napisał(a): Boże, widzisz i nie grzmisz... Polska wstaje z kolan? Mi się wydaję, że już dobre 29 lat temu wstała:D Chyba, że Ty przez te 29 lat dalej żyłeś na kolanach ;).

Za bardzo wierzysz w to co co powiedzą w TVN. Polska dopiero powoli podnosi się z kolan. Nasi politycy już nie padają na kolana i smarują się wazeliną jak tylko ktoś w Brukseli zmarszczy brwi. A niestety taką uległościową politykę sprawowały poprzednie rządy. Jak Europa kazała tak robili bo Unia pogrozi paluszkiem. I tak polikwidowano stocznie, dochodowe zakłady oddawano zachodnim zarządcom za przysłowiową czapkę gruszek.
Dopłaty dla naszych rolników przyjęto w kwocie o wiele niższej niż na zachodzie.
Ale dziś się to skończyło. Po raz pierwszy Polski rząd przy układach z Europą bierze pod uwagę interes przeciętnego kowalskiego.


Widzę ,że uważasz się za super patriotę ale wiem jedno teraz pięknie prawisz jaki to z ciebie przykładny POLAK ale gdyby zaatakowali nas Ruskie to spier.....ł byś pierwszy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoruda Rogownica niezalogowany
24 stycznia 2018r. o 11:14
~~Burawy Pierwiosnek napisał(a): Widzę ,że uważasz się za super patriotę ale wiem jedno teraz pięknie prawisz jaki to z ciebie przykładny POLAK ale gdyby zaatakowali nas Ruskie to spier.....ł byś pierwszy.

Nie o mnie tu chodzi a o pomniki. Nie będzie pomników jak wkroczą Ruskie, Niemce czy inne Chińczyki to społeczeństwo pozbawione korzeni i tradycji narodowych będzie witać najeźdźców kwiatami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burawy Pierwiosnek niezalogowany
24 stycznia 2018r. o 11:38
~~Brunatnoruda Rogownica napisał(a):
~~Burawy Pierwiosnek napisał(a): Widzę ,że uważasz się za super patriotę ale wiem jedno teraz pięknie prawisz jaki to z ciebie przykładny POLAK ale gdyby zaatakowali nas Ruskie to spier.....ł byś pierwszy.

Nie o mnie tu chodzi a o pomniki. Nie będzie pomników jak wkroczą Ruskie, Niemce czy inne Chińczyki to społeczeństwo pozbawione korzeni i tradycji narodowych będzie witać najeźdźców kwiatami.

Tak zrobili Czesi i dobrze na tym wyszli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoruda Rogownica niezalogowany
24 stycznia 2018r. o 12:47
~~Burawy Pierwiosnek napisał(a):
~~Brunatnoruda Rogownica napisał(a):
~~Burawy Pierwiosnek napisał(a): Widzę ,że uważasz się za super patriotę ale wiem jedno teraz pięknie prawisz jaki to z ciebie przykładny POLAK ale gdyby zaatakowali nas Ruskie to spier.....ł byś pierwszy.

Nie o mnie tu chodzi a o pomniki. Nie będzie pomników jak wkroczą Ruskie, Niemce czy inne Chińczyki to społeczeństwo pozbawione korzeni i tradycji narodowych będzie witać najeźdźców kwiatami.

Tak zrobili Czesi i dobrze na tym wyszli.

Czy dobrze... czas pokaże. Zrobią tak jeszcze kilka razy i nie będzie Czechów. Nawet na historii nikt nie będzie uczył ze był kiedyś taki naród.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowy Zimowit niezalogowany
24 stycznia 2018r. o 14:12
~~Brunatnoruda Rogownica napisał(a):
~~Burawy Pierwiosnek napisał(a):
~~Brunatnoruda Rogownica napisał(a):
~~Burawy Pierwiosnek napisał(a): Widzę ,że uważasz się za super patriotę ale wiem jedno teraz pięknie prawisz jaki to z ciebie przykładny POLAK ale gdyby zaatakowali nas Ruskie to spier.....ł byś pierwszy.

Nie o mnie tu chodzi a o pomniki. Nie będzie pomników jak wkroczą Ruskie, Niemce czy inne Chińczyki to społeczeństwo pozbawione korzeni i tradycji narodowych będzie witać najeźdźców kwiatami.

Tak zrobili Czesi i dobrze na tym wyszli.

Czy dobrze... czas pokaże. Zrobią tak jeszcze kilka razy i nie będzie Czechów. Nawet na historii nikt nie będzie uczył ze był kiedyś taki naród.

Jakiś ty głupi Czesi byli i będą a Pisowcy wymrą i wreszcie będzie normalnie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczerwony Kiścień niezalogowany
24 stycznia 2018r. o 14:26
Ludzie pozbawieni honoru i godności zawsze będą komuś służyć. Im do życia nie trzeba tlenu tylko wazeliny. Współczuję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielononiebieski Jałowiec niezalogowany
24 stycznia 2018r. o 14:37
~~Kanarkowy Zimowit napisał(a): Jakiś ty głupi Czesi byli i będą a Pisowcy wymrą i wreszcie będzie normalnie .

Normalnie? Ty nawet nie masz pojęcia co to znaczy. Mieszkałeś kiedykolwiek choć przez chwilę gdzie władza jest dla obywateli a nie przeciw nim?
Zabory skończyły się prawie 100 lat temu a wciąż odbijają się nam czkawką.
To właśnie podczas zaborów utrwalił się nam schemat że władza jest przeciw obywatelom a obywatele są przeciw władzy. Ile jeszcze lat trzeba by władza w Polsce była proobywatelska a Polacy zaczęli szanować swój rząd?
Tylko że w okresie tych 100 lat niezależni od sąsiadów byliśmy chyba tylko w dwudziestoleciu międzywojennym. A nieswojej władzy naród nie mógł szanować. Czy obecna władza jest nareszcie nasza, polska? Mam taką nadzieję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
24 stycznia 2018r. o 14:59
~~Brunatnoruda Rogownica napisał(a): Jesteś chłopczyku przedstawicielem pokolenia wyzutego z wszelkich wartości, plującego na Ojczyznę, opluwającego kościół. Najważniejsza dla was jest mamona.
No bo przecież taki pomnik to panie kosztuje! I za publiczne pieniądze takie cóś stawiać?


Nie, kolego. Jestem z pokolenia, które myśli i nie boi się wyrażać własne zdania podpisując się własnym nazwiskiem, nawet jeśli z ust przedstawiciela partii rządzacej pada jakiś absurdalny pomysł. Wrażam swoje zdanie, mam takie prawo.

Ty natomiast jestes przedstawicielem grupy, która może kościoła nie opluwa (albo tak przynamnniej myśli), ale za to potrafi w postać obrazić innych, którzy swoje zdanie wyrażają.

Ja oczekuję od władz, że będzie realizowała sensowne pomysły dla mieszkańców, że będzie podnosiła poziom życia mieszkańców, że będzie powodowała, że utrzymanie miasta będzie tańsze a samo miasto będzie piękniejsze. Tylko i aż tyle. Natomiast wysuwanie pomysłu budowania kolejnego pomnika w brudnym mieście dobrobytowi nie służy.

Chcesz alternatywy? Lepszym pomnikiem na stulecie niepodległości zamiast monumentu czy nazwy skweru byłoby, gdyby władze miasta (lub ci, którzy chca te władze przejać) przedstawili plan remontu stu drog i stu budynkow w miescie wraz z planem finansowania tego. W skrócie: piękny Bolesławiec (a nie pomnik) na stulecie niepodleglosci.

Pozdr,
emem

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza