Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wzrost stopy bezrobocia
~~Bławatny Grzybień niezalogowany
24 stycznia 2018r. o 22:14
I po raz 10-ty ten sam tekst. Można coś innego czasem napisać. Lenistwo wychodzi. Dużo osób nie pracuje w Bolesławcu. Dużo się nie rejestruje. Nara
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoszary Modrzew niezalogowany
25 stycznia 2018r. o 14:08
Totalna bzdura te statystyki, nie pracuję i nie jestem w urzędzie zarejestrowana, zasiłki pobiera garstka ludzi i oni też są tam zapisani do tych statystyk. Reszta wyjechała za chlebem tam gdzie płacą, te marne 2100 brutto sobie możecie wsadzić ....jak za to przeżyć , niech mi ktoś powie jak??????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kremowy Gajowiec niezalogowany
25 stycznia 2018r. o 14:22
Lepiej wcale nie pracować, a jak dwa lata temu minimalna krajowa była 1650 brutto, później 1850 brutto, to taka sama śpiewka była, jak za te grosze żyć? Dać ludziom 2500 brutto to zaraz znowu będą płakać że za grosze nie będą robić...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bladolawendowy Żagwin niezalogowany
25 stycznia 2018r. o 16:37
Patrząc na oferty,które są na stronie PUP doznaję szoku.2000 brutto większość,na rękę1560 odjąć paliwo -jałmużna zostaje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoróżowy Czosnaczek niezalogowany
25 stycznia 2018r. o 19:03
~~Kremowy Gajowiec napisał(a): Lepiej wcale nie pracować, a jak dwa lata temu minimalna krajowa była 1650 brutto, później 1850 brutto, to taka sama śpiewka była, jak za te grosze żyć? Dać ludziom 2500 brutto to zaraz znowu będą płakać że za grosze nie będą robić...

Jedynie słuszna Partia PIS ogłosiła ,że do strey euro Polska wejdzie w momencie jak średni zarobek w Polsce będzie zrównany z krajami gdzie jest już euro.czyli nigdy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Poziomkowy Czosnaczek niezalogowany
25 stycznia 2018r. o 19:30
Ludziom nie chce się pracować i taka jest prawda. I nikt mi nie powie że nie da się wyżyć. Dla chcącego nic trudnego. Osobiście mam na umowie 2100 dostaje 1900 to jest malo w porównaniu do tego co bylo? Ludziom nigdy się nie dogodzi a apetyt rośnie w miarę jedzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
25 stycznia 2018r. o 19:54
no popatrz ..ciągle im mało ...
banda nierobów !!!! prawda?

w tym czasie ile podwyżek doczekali się (p)osłowie?
znasz ich wysokości ?
a może wzorem ''rewaloryzowania'' emerytur i im w podobnej wysokości ''rewaloryzować ''wzrost płac ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piwny Bratek niezalogowany
25 stycznia 2018r. o 20:00
~Poziomkowy Czosnaczek napisał(a): Ludziom nie chce się pracować i taka jest prawda. I nikt mi nie powie że nie da się wyżyć. Dla chcącego nic trudnego. Osobiście mam na umowie 2100 dostaje 1900 to jest malo w porównaniu do tego co bylo? Ludziom nigdy się nie dogodzi a apetyt rośnie w miarę jedzenia.

gościu ty jesteś chyba nie normalny , ile ty zarabiasz na rękę 1900 ????
przez takich jak ty pajacu pracodawcy są rozpuszczeni, jak ty możesz za tyle wyżyć.
gdzie ty pracujesz, no chyba że pracujesz 4 godz. dziennie i zamiatasz ulice.
bardzo ubogie te twoje życie. Zanim sie obudzisz to bedziesz musiał opuszczac ten swiat.
To jest jakiś szok.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego