Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wzrost stopy bezrobocia
9714
#BPM nieaktywny
25 stycznia 2018r. o 20:03
falco napisał(a): no popatrz ..ciągle im mało ...
banda nierobów !!!! prawda?

w tym czasie ile podwyżek doczekali się (p)osłowie?
znasz ich wysokości ?
a może wzorem ''rewaloryzowania'' emerytur i im w podobnej wysokości ''rewaloryzować ''wzrost płac ...

Ile bylo tych podwyzek, i jakiej wysokosci?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jaskraworuda Przylaszczka niezalogowany
25 stycznia 2018r. o 20:15
Dostaniesz 2000,nie wyzyjesz,dostaniesz 3000nie wyzyjesz...za żadne pieniądze nie wyzyjesz bo wiecznie będzie Ci mało. Najlepiej siedzieć w domu na zasiłku,chlac,opieka da opal, żywność,odziez,połowę wyłoży na prąd,gaz.Bo przecież alkoholizm to choroba
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piwny Bratek niezalogowany
25 stycznia 2018r. o 20:32
BPM napisał(a):
falco napisał(a): no popatrz ..ciągle im mało ...
banda nierobów !!!! prawda?

w tym czasie ile podwyżek doczekali się (p)osłowie?
znasz ich wysokości ?
a może wzorem ''rewaloryzowania'' emerytur i im w podobnej wysokości ''rewaloryzować ''wzrost płac ...

Ile bylo tych podwyzek, i jakiej wysokosci?


falco żyje na koszt podatnika , ponoć to jakiś marny Historzyna , musie sie na bolecinfo afiszować żeby ego swoje podnieść.
a w życiu miernota. Wypowiada się na temat pracy , i zarobków a sam nie robi nic , oprócz ględzenia na bolecinfoB :):):):):) hahahah
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piwny Bratek niezalogowany
25 stycznia 2018r. o 20:34
~Jaskraworuda Przylaszczka napisał(a): Dostaniesz 2000,nie wyzyjesz,dostaniesz 3000nie wyzyjesz...za żadne pieniądze nie wyzyjesz bo wiecznie będzie Ci mało. Najlepiej siedzieć w domu na zasiłku,chlac,opieka da opal, żywność,odziez,połowę wyłoży na prąd,gaz.Bo przecież alkoholizm to choroba


fajnie sie masz.
idz do pracy i nie żyj na naszych podatkach darmozjadzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudożółty Cyprysik niezalogowany
25 stycznia 2018r. o 20:38
~~Kremowy Gajowiec napisał(a): Lepiej wcale nie pracować, a jak dwa lata temu minimalna krajowa była 1650 brutto, później 1850 brutto, to taka sama śpiewka była, jak za te grosze żyć? Dać ludziom 2500 brutto to zaraz znowu będą płakać że za grosze nie będą robić...


Żeby godnie żyć w tym kraju mój drogi to płaca minimalna powinna wynosić 5 tyś na rękę. Poniżej tej kwoty to zwykła wegetacja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jaskraworuda Przylaszczka niezalogowany
25 stycznia 2018r. o 20:39
Hahahahah
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zzieleniała Kosodrzewina niezalogowany
26 stycznia 2018r. o 0:05
Urząd Bezrobocia powinien już dawno zostać zlikwidowany , to banda nierobów i nieudaczników , którzy pobierają pensje za nieróbstwo , urząd nigdy nikomu nie załatwi pracy , oprócz ludzi którzy tam pracują .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Topazowa Metasekwoja niezalogowany
26 stycznia 2018r. o 0:14
Tak czytając tę wszystkie komentarze to powiem wam ze ja też idę do urzędu się zarejestrować aby mieć ubezpieczenie a nie pracę.Bo pracy nie podejmę poniewasz mam małe dziecko więc nie mogę.Mój mąż pracuje w ceramice i zarabia 1700 i nie wiem jak bym żyła gdyby nie 500+ .A JAK kogoś boli to ze inni dostają z opieki ponoc to też niech sobie zrobią dziecko.A nie piszą ze gmina daje lenia.owszem dają Ale skoro komuś się należy sprawiedliwie to niech korzysta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.