Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Obelisk hańby
18442
PIS-PO-PRL
25 stycznia 2018r. o 11:47
a może zwyczajnie wyczyścić ten słup... i już nie będzie taki "straszny"

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brązoworuda Róża niezalogowany
25 stycznia 2018r. o 12:01
A ja proponuje zrobic tęczę. Bedzie tak fajnie i kolorowo i tolerancyjnie. No i tak nowoczesnie po europejsku. Za tęczą jestem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
25 stycznia 2018r. o 12:04
~Brązoworuda Róża napisał(a): A ja proponuje zrobic tęczę. Bedzie tak fajnie i kolorowo i tolerancyjnie. No i tak nowoczesnie po europejsku. Za tęczą jestem


No co ty, jak się to machnie na tęczowo, to będzie problem ze spaleniem. Naziole się popłaczą.

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnofioletowa Budleja niezalogowany
25 stycznia 2018r. o 12:19
Jak widać pomniki niszczeją i nie możemy utrzymać nawet tego co jest.
pisIorem "fundują" nam chcąc nie chcąc tabliczki i kolejne 100 pomników z okazji odzyskania niepodległości.
Ile będą kosztowały te pomniki a ile jeszcze będzie kosztowało ich utrzymanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielononiebieski Jałowiec niezalogowany
25 stycznia 2018r. o 12:35
~Ciemnofioletowa Budleja napisał(a): pis - partia kolaborantów

Nie używaj słów, o których znaczeniu nie masz zielonego pojęcia.
Pamiętaj że sympatycy PO to ludzie wykształceni, piękni i bogaci. Takimi ...nymi wpisami tylko psujesz ten wizerunek matole!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowa Budleja niezalogowany
25 stycznia 2018r. o 12:46
Prawda o totalnym nierządzie boli.
Moje porównanie nad wyraz trafne !
A jeżeli do ciebie nie dotarło to sam jesteś matoł !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
17356
#FlapFlap nieaktywny
25 stycznia 2018r. o 13:15
Bo słup jest wybitnie niepoprawny politycznie i nieprzystający do obecnej polityki historycznej.

Kurczę to tak jak Katyń do 89r też był niepoprawny politycznie

Bruksela powinna zostać. Tam się udadzą po pana Donalda. Dzisiejsze zeznania agenta cba w komisji amber gold pokazują co było poprawnie polityczne.
Dopisane 25.01.2018r. o godz. 13:15:

San Escobarku pan Donald tez ma fotkę z panem rybą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szara Karagana niezalogowany
25 stycznia 2018r. o 13:41
~Brudna Kolendra napisał(a): Proponuję obelisk nowoczesny. Na obelisku będzie elektroniczny zegar długu Polski w zachodnich bankach ,dług Bolesławca, liczba mieszkańców Bolesławca wg. UM, średnia zarobków wg. USkarbowego.
Będzie to bardzo pożyteczny obelisk bo żadna propaganda go nie podważy, ani ta polityczna ani medialna.
Zachęcam nawet Bolca i Istotne aby poparli mój pomysł bo to z pewnością trafi do telewizji ogólnopolskiej i możecie sobie zarobić na wejściach i reklamie a do tego będzie to super nowoczesny pomnik ,połączenie kamienia i elektroniki.

To zależy jakie vincenty , i balcerek dane POdadzą . Dla Polaków ,, nie ma , nie było i nie będzie pieniędzy '' :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego