Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Groził, że powystrzela związkowców?
~Czarnobrązowy Nagietek niezalogowany
26 stycznia 2018r. o 12:11
Pisze to tylko dlatego że chce sprawdzić czy ludzie te warzywne nazwy wymyślają czy one same przychodzą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnożółta Papryka niezalogowany
26 stycznia 2018r. o 13:01
Do Karmelowa Ułudka,Nikt mu tych słów w usta nie wkładał. Na to są świadkowie.Nasz regulamin zabrania wnoszenia broni. A jeśli chodzi o ciśnięcie pracowników to tego nie robił za to chęgnie omijał kodeks pracy co niebawem też będzie przedmiotem badania państwowych organów.A ty z rodziny kierownika że tak lekkomyślnie rzucasz groźbami?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowopłowa Ułudka niezalogowany
26 stycznia 2018r. o 13:04
Widać po formie wypowiedzi że łże jak pies i po prostu chcą się pozbyć kierownika który może z racji stanowiska cisnął leni do roboty lub złapał ich na machlojce więc trzeba odwrócić teraz uwagę od siebie. Nawet jeżeli wniósł broń którą posiada legalnie na teren zakładu pracy a nie ma w regulaminie firmy zakazu lub nie jest to widoczne w formie graficznej na wejściu do firmy to kto mu zabroni? Pracownicy o tym wiedzieli bo pewnie nie raz im pokazał tę broń teraz wystarczy dorobić do całości teorię i gość załatwiony na cacy. Należy mieć nadzieję że prokurator i policja wykażą się wiedzą i doświadczeniem oraz intuicją żeby wyjaśnić te sytuację a w przypadku gdyby okazało się to pomówieniem tego pana dla przykładu dać do prac społecznych na 5 lat po 80 godzin miesięcznie do odpracowania np. w hospicjum lub domu seniora. Jak nie pojedzie na urlop przez 5 lat i ledwo będzie stał na nogach ze zmęczenia głupoty mu przejdą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowopłowa Ułudka niezalogowany
26 stycznia 2018r. o 13:11
O jakich groźbach piszesz ?
Wskaż jedno miejsce gdzie coś stoi o groźbach ?
Wspomnienie o rzetelnej pracy organów ścigania budzie emocje?
Czyli kolejny przestraszony tępy wuj ze związków że może jednak to nie kierownik zawinił ?
Nie jestem nawet z waszej miejscowości i nie mam nic do tej sprawy, jedyne co mnie skłoniło do przeczytania, wysłuchania i skomentowania tej sprawy to zwykły obowiązek spojrzenia na sprawę z innej strony jak oskarżony i pomawiający.
Jest to moja subiektywna ocena a z jakiegoś doświadczenia wiem że często jest inaczej jak skarżący mówi.
Tyle w temacie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnożółta Papryka niezalogowany
26 stycznia 2018r. o 13:26
Do Karmelowa Ułudka.Rok temu zwolnili u nas pracownika natychmiast bo wniósł gaz pieprzowy.A jeśli chodzi o banie się to twój wulgarny język i obraźliwe słowa zamiast argumentów pokazują twój strach.Wszystkie słowa w reportarzu oraz zeznania na policji są zgodne z prawdą oraz z zeznaniami świadków.Tak więc nie martw się o związki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowoniebieska Magnolia niezalogowany
26 stycznia 2018r. o 14:07
nareszczie jakiś szeryf z jajami ,może pensje podskoczą bo ludzie mają już dośc dziadowania
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pąsowy Ognik niezalogowany
26 stycznia 2018r. o 15:00
Karmelowopłowa Ułudka, nie pisz ze oceniasz obiektywnie bo nie masz zielonego pojęcia o tym co dzieje się w tym zakładzie pracy.
Powiedz mi kto normalny przychodzi do pracy z bronią ? Oczywiście wykluczając różne służby.
Zdaje się ze osoba wykształcona, na poziomie powinna zachować jakiś kulturę bo chwalenie się bronią w miejscu publicznym jest żenujące.
Co to jakiś obóz ??? Czy zakład karny ???
Rozumie tez ze pracujesz 7 dni w tyg z kilkoma dwunastkami ?
Zanim zaczniesz wypowiadać w kwestii prawnej, dokształć się w tej dziedzinie.
I zrozum jedną kwestie, czasy gdy człowiek szukał pracy już dawno się skończyły, teraz praca szuka człowieka a z tego co wiem to już są problemy kadrowe w tym zakładzie pracy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnofioletowa Frezja niezalogowany
26 stycznia 2018r. o 15:39
Ta Karmelowopłowa Ułudka to nikt inny jak kierownik który próbuje się bronić...
Mógł pomyśleć zanim coś zrobił a nie teraz mówi że to pomówienia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.