Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Rena zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Impuls Miasta wymusił zmianę decyzji TBS
~Rudobrązowy Jesion 3 lutego 2018r. o 8:46
Brawo Impuls!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskoszary Sadziec 3 lutego 2018r. o 11:39
Czy pan Zając już odniósł się do tego? Czy teraz xero będzie po 4.99 czy też w promocji po 4.98 plus druga strona za 4.97?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarobiały Chmiel 3 lutego 2018r. o 17:10
Czy jeżdżenie służbową Skodą w dzien wolny od pracy ( sobota) przez Pana Zająca jest w porządku!!!!! Czy wszyscy prezesi tak robia????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ultramarynowa Kanna 3 lutego 2018r. o 18:33
~~Topazowy Groszek napisał(a): Uważam, że zasadnym jest pobieranie opłat za wydanie kserokopii jakichkolwiek dokumentów z jakiegokolwiek urzędu, placówki, skarbówki, sądu itp. To jest usługa, która nie może być nieodpłatna, bo przysparza wzbogacenie, kosztem innych. Co Urząd Skarbowy na to, że usługi są świadczone nieodpłatnie ? Jakaś stawka musi być, jeśli ma zostać opatrzona pieczęcią "za zgodność z oryginałem" to tym bardziej opłata winna być uiszczona.


Zarządca jest dla wspólnoty, a nie odwrotnie. Za swoje usługi pobiera wynagrodzenie, w ramach którego ma być go stać na ryzę papieru, prąd zasilający kopiarkę i pracownika, który bez stukania palcem w cennik usług dodatkowych, wyda klientowi dokument, który jest własnością jego, jako współwłaściciela nieruchomości. Nie są to usługi świadczone nieodpłatnie. Jest to wykonywanie obowiązków, do których zarządca został zatrudniony. A jeśli zarządca zaczyna kasować właścicieli za ksero, długopis, dziurkacz, segregatory lub swój czas wykraczający poza wyznaczone godziny, wywieszone na drzwiach, to należy go jak najszybciej zmienić. A oburzonemu Groszkowi radziłabym zmienić pracę, bo z nastawieniem na szwabienie ludzi, nigdzie kariery nie zrobi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ultramarynowa Kanna 3 lutego 2018r. o 18:43
~Szarobiały Chmiel napisał(a): Czy jeżdżenie służbową Skodą w dzien wolny od pracy ( sobota) przez Pana Zająca jest w porządku!!!!! Czy wszyscy prezesi tak robia????


Tak. Wszyscy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modrawy Kielichowiec 3 lutego 2018r. o 18:48
No to trzeba wszystkich wymienić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rudobrązowy Jesion 3 lutego 2018r. o 22:00
Zając to nie jedyny w miejskich spółkach i instytucjach cwaniaczek. Takich jak on jest więcej. Podobnież jest w powiecie. Dlatego teza te dwory rozpirzyć przy najbliższych wyborach. A potem już dwukadencyjność pomoże - taką mam nadzieję - na uniknięcie podobnej patologii...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wielbłądzi Bratek 4 lutego 2018r. o 10:51
Wejdźcie sobie na bolesławiecki BIP i zobaczcie, jak Zając 2 razy w 2017 r. zmieniał swoje oświadczenie majątkowe. Tak prawnik, a nie wie, co ma być w oświadczeniu? Ciekawe...
http://www.um.boleslawiec.bip-gov.pl/public/?id=94561
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Efekt-Okna zaprasza