Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Impuls Miasta wymusił zmianę decyzji TBS
~~Czarnofioletowa Kosodrzewina niezalogowany
1 lutego 2018r. o 20:39
I o to mnie się rozchodzi w lokalnej polityce. Po pierwsze mieszkańcy! Ktoś tu chyba zapomniał swojego hasełka wyborczego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynobrowa Kalmia niezalogowany
1 lutego 2018r. o 21:58
Dlaczego Emil Zając nie prcuje już w prokuraturze w Zgorzelcu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pożółkły Rozpław niezalogowany
1 lutego 2018r. o 22:22
Nie wiem skąd pan prezes TBS wziął pomysł na ten cennik . W bolesławieckich punktach ksero ceny są wielokrotnie niższe. Nie można też zarabiać na tych, którzy "mnie" utrzymują.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biały Cypryśnik niezalogowany
1 lutego 2018r. o 22:52
~Jasnoróżowy Przypołudnik napisał(a): Brawo teraz niech Prezes za to poleci ze stolka



Bez przesady !
Zarządzenie wydał tuż po Sylwestrze, może mu coś zaszkodzilo?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka niezalogowany
2 lutego 2018r. o 8:30
Dajcie Romanowi oddech złapać chłopaki :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biały Śnieżnik niezalogowany
2 lutego 2018r. o 9:34
Jak mi się marzy, by w listopadzie pogonić to całe zaśniedziałe towarzystwo, czyli Prezia i jego dwór. Pogonić ich na cztery wiatry!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudoczerwony Rozpław niezalogowany
2 lutego 2018r. o 10:20
Żagwin ... komentarz zupełnie nie w tym temacie. Rubryki Ci się pomyliły? " Forum" podzielone jest tematycznie, więc poszukaj odpowiedniego linka i informuj o czym chcesz. Dodam jeszcze, żebyś był ukontentowany, że mocno trzymam kciuki za Dominika !!! A co do TBS - pieszczoszka Prezydenta B-ca , to dobrze byłoby z bliska przyglądać się temu, co to Stowarzyszenie robi i jakich metod używa pod "czujnym" okiem P.Romana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwona Wierzba niezalogowany
2 lutego 2018r. o 10:20
Przypomnijmy wszystkim, jak niezłym cwaniakiem jest Emilek...
https://www.tvn24.pl/wroclaw,44/od-7-do-15-komendant-strazy-miejskiej-po-godzinach-radca-prawny-co-nie-jest-zabronione-jest-dozwolone,493299.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.