Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Impuls Miasta wymusił zmianę decyzji TBS
~~Stalowoniebieska Borówka niezalogowany
1 lutego 2018r. o 16:21
~Ziemistoszara Sasanka napisał(a): Żagwin, a co to ma wspólnego z tym tematem? Lansowanie się przy okazji zbrodni to nie tu.
W innych Wspolnotach Mieszkaniowych kserowanie dokumentow czlonkow jest bezplatne!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowa Acidantera niezalogowany
1 lutego 2018r. o 16:32
pani Barbaro, Panie Sebastianie, warto działać i się nie poddawać, " zajęczy pasztet" to dobra przekąska przy opijaniu sukcesu przeciwdziałania "swoistemu podatkowi" którym chciał obciążyć prezes Zająć mieszkańców wspólnot zarządzanych przez TBS, pozdrawiamy Impuls Bolesławca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnofioletowa Kosodrzewina niezalogowany
1 lutego 2018r. o 16:40
I ja dziękuję... Moją wspólnota zarządza TBS i płacę niemałe pieniądze za zarządzanie i jeszcze miałabym płacić tyle za kserokopię dokumentów które tak naprawdę należą do mojej wspólnoty? Co na to prezydent?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bladożółty Pigwowiec niezalogowany
1 lutego 2018r. o 16:58
Drukarnia bierze 1/10 z tego za stronę.
Ktoś jest oderwany od rzeczywistości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowa Acidantera niezalogowany
1 lutego 2018r. o 17:13
~~Czarnofioletowa Kosodrzewina napisał(a): I ja dziękuję... Moją wspólnota zarządza TBS i płacę niemałe pieniądze za zarządzanie i jeszcze miałabym płacić tyle za kserokopię dokumentów które tak naprawdę należą do mojej wspólnoty? Co na to prezydent?

- byłem obecny w Ratuszu jak pan Mucha w naszej obecności poprosił pana prezydenta o zajęcie się tą sprawą i przeciwdziałanie temu podatkowi 5zł od strony , pan Prezydent zakomunikował, że sprawę i już się tym zajął i przekonał prezesa do zmiany decyzji. A zatem prezydent pozytywnie odebrał IMPULS do działania
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatna Dabecja niezalogowany
1 lutego 2018r. o 17:17
Chyba odtrąbiliście zwycięstwo przedwcześnie! Czy znana jest NOWA cena kserokopii A4 u zarządcy TBS? Nie. Poczekajcie zatem , na NOWE zarządzenie Prezesa TBS-- Emila Zająca. To trochę potrwa .. Przypominam ,że nowa, niższa stawka to np. 4,99 zł lub 4,80 zł,4,50zł..etc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Oranżowy Tojeść niezalogowany
1 lutego 2018r. o 17:33
Nie sądzę Dabecjo, to byłby spory blad., Bo temat by wrócił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnoszara Rogownica niezalogowany
1 lutego 2018r. o 18:39
~Beżowobrązowy Żagwin napisał(a): Panowe redaktorzy potraficie tylko psuć opinie wszystkim ludziom jak tylko natrafi się okazja dla czego nie piszecie o sukcesach obrońców Dominika który jest na wolności. Głupio wam teraz ze jednak się udało zebrać dużo podpisów co w jakimś stopniu pomogło w podjęciu decyzji o wypuszczenie Dominika. A wasza redakcja nawet się nie przyczyniła do tego żeby co kolwiek zrobić w tej sprawie. wstyd jeszcze raz wstyd szkoda was wogole czytać i oglądac!! Sepy dalej szukajcie tematów o ludziach którzy mają problemy żeby ich dobić! !! Porażka


To, że wyszedł z aresztu, wcale nie oznacza, że jest "na wolności"- gdyż ma dozór-a to wolnością jeszcze wcale nie jest. To po 1. Po drugie dopiero na rozprawie sądowej będzie wydany właściwy wyrok i nie liczcie tu na całkowite jego uwolnienie. Żadne podpisy tu nie pomogą! Przynajmniej mam taką nadzieję, bo faktem jest, choć smutnym i strasznym we wszystkich tych okolicznościach, że zabił człowieka- a to jest w naszym kraju karalne i to wysoko. Więc radzę uspokoić nieco emocje, bo wcześniej czy później trafi za kratki.
Warto pamiętać, że pewne okoliczności z jego życia mogą nieco ten wyrok zniwelować- jednak całkowite jego uniewinnienie byłoby po prostu absurdem. Czy wszyscy, którzy mają ciężkie życie, dzieciństwo powinni pozabijać swoich rodziców? To pytanie retoryczne....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.