Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Stowarzyszenie VE-TO wygrało z Jancelewiczem
~~Posiwiały Mikołajek niezalogowany
19 lutego 2018r. o 7:43
Owszem milicjant - policjant, ale jaki!


A ty zawsze będziesz anonimowym zerem wypisującym paszkwile w internecie. Weź się do roboty. Powiedz to Lechowi w twarz bohaterze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Posiwiały Mikołajek niezalogowany
19 lutego 2018r. o 7:47

GDZIE JEST NOWIUŚKA SKODA SUPERB KUPIONA ZA PIENIĄDZE PODATNIKÓW !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rdzawa Kokoryczka niezalogowany
19 lutego 2018r. o 12:23
nikt nie jest odważny powiedzieć podatnikom gdzie jest ta szkoda ladniutka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoczerwony Nagietek niezalogowany
19 lutego 2018r. o 18:30
~~Ciemnofioletowa Dabecja napisał(a): Ve-To kojarzy mi się z liberum Veto
Widzę że stowarzyszenia czerpie z tradycji warcholstwa polskiego!
Prowadzi bezinteresowną grę polityczna przed wyborami samorządowymi.
Zapewnia wszystkich o bezinteresowności, uczciwości, dba o dobro obywateli no i ten nauczyciel co uczy dzieci mówić prawdę?.
Ta kobieta kroi mi się na godnego zaufania polityka, kandydata na radnego i burmistrza !!
Szanowna Pani jest takie stare polskie przysłowie: Kto mieczem wojuje od miecza ginie:-)
Ve-To::--)) jak liberum Veto- warcholstwo po Polsku
Brudna kampania jest brudna
Zobaczymy co na to wyborcy w jesieni 2018


Ale komuś vetowcy stąpnęli na ogon. Ale to nie moja działka, komuś się udzieliła atmosfera albo nie wziął "działki". Na nie których działka działa dobrze a nie który musi się działką podzielić . Dzieląc działki można się nie do wartościować ,ale można i wziąć za dużo działek to wówczas występuje przedziałkowanie . Vetowcy nie dają działek to nie wiem o co chodzi. Nigdy nie brałem działek to nie wiem jak to działa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielaty Klon niezalogowany
19 lutego 2018r. o 19:16
~Rdzawa Kokoryczka napisał(a): nikt nie jest odważny powiedzieć podatnikom gdzie jest ta szkoda ladniutka

Myślę ,że trzeba ten fakt zgłosić na policję i do prokuratury.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnoturkusowa Szachownica niezalogowany
19 lutego 2018r. o 19:28
O jej, to jeszcze nie zlozyliscie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnopopielaty Kosaciec niezalogowany
19 lutego 2018r. o 23:23
~~Posiwiały Mikołajek napisał(a):
GDZIE JEST NOWIUŚKA SKODA SUPERB KUPIONA ZA PIENIĄDZE PODATNIKÓW !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawy Mikołajek niezalogowany
20 lutego 2018r. o 9:46
~~Brunatnopopielaty Kosaciec napisał(a):
~~Posiwiały Mikołajek napisał(a):
GDZIE JEST NOWIUŚKA SKODA SUPERB KUPIONA ZA PIENIĄDZE PODATNIKÓW !

Rozmawiałem z jedną/ jednym z pracowników Urzędu Gminy i powiedziano mi ,że bardzo ryzykuje udzielając mi tej informacji ale Skoda jest po kolizji i burmistrz jeździ autem zastępczym czarnym Passatem na lubuskich numerach .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.