Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dominik na wolności - areszt uchylony
2900
#falco nieaktywny
4 lutego 2018r. o 13:09
racja ...nikt nie ma prawa
ale zapytam tu gdzie były i co zrobiły pewne bolesławieckie instytucje kiedy działo się zło ,kiedy ten chłopak był zagubiony w tym co się dzieje ,kiedy właśnie od najbliższych dostawał życiowe ''baty'' ?

więc teraz kiedy PAŃSTWO poprzez swoje INSTYTUCJE
nie potrafiło mu pomóc to niech teraz to ''państwo'' teraz wykaże się większą dalekowzrocznością i niech nie rujnuje mu życia bo ono i tak jest teraz ''zachwiane''

dzisiejszy przykład który zasłyszałem w radio

kilku małolatów strzelało z wiatrówki na szczęście raniąc tylko niegroźnie pewna kobietę ,następnie STERRORYZOWALI ochroniarza w sklepie by ukraść dwie butelki wódki i co ?


postawiany zarzut to -- ''napad o charakterze rozbójniczym ''
ktoś kto ogarnia różnicę w klasyfikacji czynu zabronionego dostrzeże czym jest to w porównaniu do innego art. K.K mówiącego o ''napadzie z bronia w ręku ''

chłopakowi życzę jak najlepiej a i dużo szczęścia bo naprawdę będzie mu ono potrzebne ...

pamiętajcie że wprowadzono pewną nowelizację do ustawy o ''obronie koniecznej '' i cholera wie co każdemu z nas może się przydarzyć ...;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Niebieska Przylaszczka niezalogowany
4 lutego 2018r. o 13:32
Był dorosły ,co maja instytucje do tego,mogł isc do dziadka a tkwic w tym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Popielata Tawuła niezalogowany
4 lutego 2018r. o 13:40
Niestety Rzezucha ma rację Panie Kazimierzu.jestem tego samego zdania
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Buraczkowa Serduszka niezalogowany
4 lutego 2018r. o 20:45
Panie Kazimierzu przyznaje panu racje ,nikt nie ma prawa nikomu życia odbierać , lecz to działa w dwie strony, od kogo dostał zdemoralizowany konkubent prawo gnębienia , upodlenia i terroryzowania psychicznego Dominika , na jakiej podstawie mógł to czynić zdemoralizowany osobnik , ???? , w Polsce powinni wprowadzić prawo z urzędu , jeżeli bierzesz kobietę z dziećmi , i podejmujesz się ich wychowania, musisz traktować jak swoje bez żadnych podstaw użycia siły wobec nich .Nietykalność cielesna na codzień , w/w Dominik utracił kontrolę nad własnym postępowaniem , psychika nie wytrzymała .
Ps.Rzeżucha miała rację to są chwasty niereformowalne z zaburzeniami psychicznymi ,i może to zabrzmi drastycznie żyłem w podobnej sytuacji jak Dominik i żałuje ze tego chwasta który mi i rodzeństwu sprawił piekło na ziemi nie wyrwałem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9283
#Kazimierz Marczewski nieaktywny
4 lutego 2018r. o 22:46
Buraczkowa Serduszko! Rozumiem to co piszesz, ale nie zgadzam się z tym, że można komuś nawet jak jest największy drań zabierać życia, dlatego w cywilizowanych krajach zabroniono kary śmierci, w Polsce zresztą też.

Życie jakie by nie było to nie jest chwast. Dorosły człowiek musi zawsze szukać rozwiązań, a nie zabierać komuś życia.

Nie zgadzam w tym punkcie z taką opinią, że psychika nie wytrzymała to mu wolno kogoś zabić. Nie wolno! A jak to zrobił, to powinien ponieść stosowną karę.

Wypuszczenie go po takiej zbrodni, przed procesem na wolność, może być złym sygnałem dla innych podobnych zabójców.

Ale z wyrokami sadów nie dyskutuję, chociaż w tym przypadku mam wątpliwości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
4 lutego 2018r. o 23:35
Panie Kazimierzu ...
powiedz to Pan rodzinie zmasakrowanego chłopca , młodego 18-oletniego chłopaka....
maczety , siekiera ...

wyłapał bym te ścierwa po jednym i wierz mi Pan ...miałbym ze sobą siekierkę ...

dobranoc

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Buraczkowa Serduszka niezalogowany
5 lutego 2018r. o 7:07
Ma pan pełne prawo do opiniowania innych ,lecz przeżyć tą traumę nikomu ,nawet największemu wrogowi bym nie życzył .
Motto: nie krzywdź -nie będziesz skrzywdzony.
Łatwo jest opiniować coś czego się nie przeżyło ,życie w rodzinie patologicznej jest piekłem na ziemi , bagaż doświadczeń z dzieciństwa pozostaje w psychice jak przyklejona łatka na całe życie , choć uważam się za człowieka z silną psychiką a minęło kilkadziesiąt lat , wszystko wraca , zwłaszcza przy oglądaniu programów publicystycznych o losie ludzi z podobnym przeżyciem , łzy lecą jak z automatu .
Panie Kazimierzu człowiek wychowany w pełnej rodzinie bez problemów materialnych , nie ma najmniejszego pojęcia o losach tych napiętnowanych i upokarzanych. Dominik kochał swą matkę jak każde dziecko żyjąc nadzieją ze to się kiedyś zmieni .
Wypowiedz dziadka pokazuje jakim zamkniętym w sobie był jego wnuczek , dopóty nic się nie działo do tragedii ,dziadek nie miał pojęcia jakie córka wnuczkowi piekło wyrządziła z konkubentem .
Nie znam chłopaka ,lecz mam odczucie ze jest warte dać mu drugą szansę jako wynagrodzenie za przeżyte krzywdy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoszary Barwinek niezalogowany
5 lutego 2018r. o 9:43
falco napisał(a): Panie Kazimierzu ...
powiedz to Pan rodzinie zmasakrowanego chłopca , młodego 18-oletniego chłopaka....
maczety , siekiera ...

wyłapał bym te ścierwa po jednym i wierz mi Pan ...miałbym ze sobą siekierkę ...

dobranoc

no to idź. Złapią cię i przynajmniej będzie spokój na forum.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.