Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tesco zamyka 18 sklepów. Co z marketem w Bolesławcu?
~~Ciemnozielony Mikołajek niezalogowany
2 lutego 2018r. o 22:16
Niech zostawią póki jest promocja na pieluchy dla dzieci. I mam blisko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Burobrązowy Żylistek niezalogowany
3 lutego 2018r. o 0:18
W końcu. No w końcu!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitny Ogórecznik niezalogowany
3 lutego 2018r. o 6:48
~~Jasnoniebieska Porzeczka napisał(a): Pieprzyć to Tesco w Bolesławcu!
A jak mocno pieprzyć? Tak jak ja wczoraj twoją starą? To mocno.
Nikt ci dziadu nie każe tam chodzić. Bez twoich zakupionych 3 bułek rano do betoniary, się obejdzie. Ludzie mają pracę, angolowi się opłaca, więc twoje zdanie jest gówno warte ćwoku.
PS. Tylko rano przez jedną godzinę są czynne kasy samoobsługowe i nie dziwię się, że są kolejki, jak przychodzi 5 takich ćwoków, jak ty i większym wyzwaniem niż test gimnazjalny jest skasowanie się samemu. Patafianie, to wy robicie te kolejki, wy czyli upośledzeni klienci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bananowy Śniedek niezalogowany
3 lutego 2018r. o 7:36
~~Błękitny Ogórecznik napisał(a):
~~Jasnoniebieska Porzeczka napisał(a): Pieprzyć to Tesco w Bolesławcu!
A jak mocno pieprzyć? Tak jak ja wczoraj twoją starą? To mocno.
Nikt ci dziadu nie każe tam chodzić. Bez twoich zakupionych 3 bułek rano do betoniary, się obejdzie. Ludzie mają pracę, angolowi się opłaca, więc twoje zdanie jest gówno warte ćwoku.
PS. Tylko rano przez jedną godzinę są czynne kasy samoobsługowe i nie dziwię się, że są kolejki, jak przychodzi 5 takich ćwoków, jak ty i większym wyzwaniem niż test gimnazjalny jest skasowanie się samemu. Patafianie, to wy robicie te kolejki, wy czyli upośledzeni klienci.
Nie każdy jest tak inteligentny jak ,,ty'' a gdyby nie ci od betoniarek to byś mieszkał pod mostem!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitny Ogórecznik niezalogowany
3 lutego 2018r. o 7:40
taaaa? no ciekawe i wolałbym, żeby taki betoniarz nie budował mi domu, bo przy pierwszym, lepszym orkanie, poszłoby w pizdu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Siwawy Wilec niezalogowany
3 lutego 2018r. o 9:51
Tez kiedys chodzilem do tesco na zakupy... Ale przestałem kiedy stanie w kolejce zajmowało poł dnia!! W każdym markecie nawet jak jest duzo ludzi kolejka maleje szybciutko.. Ale nie w tesco tam w kolejce czasami sta£em 10-15min... Porażka, dlatego przestałem tam kupować bo szkoda zycia na stanie w kolejce.. A te kasy samoobslugowe to tez porażka! Ogólnie sklep fajny, asortyment fajny ale te kolejki....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rdzawoczerwony Hiacynt niezalogowany
3 lutego 2018r. o 10:22
Przeciez tam jest drożyzna,kto tam jeszcze kupuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnobiała Pragnia niezalogowany
3 lutego 2018r. o 10:40
wystarczy dać hasło obniżka x% to sklep zdemolujecie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza