Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Terminale płatnicze w bolesławieckiej Policji
~~Zielonoszary Cyprysik niezalogowany
3 lutego 2018r. o 17:20
~Popielata Tawuła napisał(a): W kamerki wyposazcie a nie chwalicie się terminalem. Wiadomo będzie wtedy kto ma rację bo z nimi trudno dojsc prawdy
Mógłbyś pożałować szybko tych kamerek bo wtedy nie będzie dyskusji... za każde najmniejsze wykroczonko będziesz bulił. Tak więc zwiększ sobie limit na karcie bo może ci się przydać cwaniaczku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawozielony Aster niezalogowany
3 lutego 2018r. o 18:54
~~Błękitny Ogórecznik napisał(a): To jest myśl. Na każdym policjancie, na ramieniu kamerka, a nie samowolka gówniarzy po zawodówce, co mysląc, że dostając blachę, dostali specjalne prawa.
ps. Ja do teraz mam piękne nagranie z waszego szkolenia, za które płacą wszyscy podatnicy. Opublikuję w odpowiednim czasie,

Jakie społeczeństwo taka policja.
1) nie obrażaj
2) nie kłam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieski Zawciąg niezalogowany
3 lutego 2018r. o 20:57
a za pokwitowanie zaplacenia mandatu. moze doplata za recykling papiru
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowa Budleja niezalogowany
4 lutego 2018r. o 9:48
Haha co Wy macie za nicki :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza