Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
Wróć do komentowanego artykułu:
NA ŻYWO: Trwa wyburzanie komina
1
emem
3 lutego 2018r. o 18:46
Najlepsza ocena jest popularnosc relacji. Oczywiscie kazdy moze miec swoja opinie.

Nie zmienia to jednak faktu, ze Kazimierz i Bernard to najlepsi dziennikarze w Boleslawcu. A ja mam satysfakcje, ze obaj pracuja dla Bolec.Info :)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnoturkusowy Cyprysik niezalogowany
3 lutego 2018r. o 18:52
I tym własnym jednym krótkim zdaniem dajecie do zrozumienia że nie zamierzacie nic zmieniać i poprawiać. Czyli nadal będzie dramat. Nauki się wyciąga z błędów. Ale widać nie Wy.
Pseudo-dziennikarze a nie dziennikarze. Nie czytacie tego co pisze. Temat uważam za zakończony. I proszę nie kasować moich wpisów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinoniebieska Forsycja niezalogowany
3 lutego 2018r. o 18:55
Przestańcie pierdzielić, bo ani jedna, ani druga strona nie ma tu racji bytu. Symbol Bolesławca zniknął. Od teraz nawigować Was będą wieże sieci telekomunikacyjnych z obcym kapitałem. Elo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oczar niezalogowany
3 lutego 2018r. o 19:01
emem napisał(a):
~~Błękitny Ogórecznik napisał(a): kaźmirz nie opłacił abonamentu na youtube :D panie nie potrafisz to nie rób, albo naucz się u siebie w piwnicy i dopiero wyjdź do ludzi.


Jak Ci Anonimku zal tylek sciska to wez sobie cos na rozluznienie :)Dopisane 03.02.2018r. o godz. 14:19:
~Ciemnofioletowa Jodła napisał(a): Serio - transmisja kończy się przed wyburzeniem ?


Transmisja skladala sie dwoch czesci (po tym, gdy organizatorzy poinformowali, ze przygotowania potrwaja jeszcze godzine przerwlismy transmisje i wznowilismy przez wyburzeniem, za moment nagrani ebedzie dostepne) :)

to coś takiego symbo miasta , to coś takiego jak byłem w łodzi i usłyszałem kogoś z firmy z centrali o łodzi , niszczy się się symbole pamiątki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtobrązowa Żurawka niezalogowany
3 lutego 2018r. o 19:15
W końcu te ohydne kominy znikną!! Hurra!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielononiebieski Wilczomlecz niezalogowany
3 lutego 2018r. o 20:09
emem napisał(a): Najlepsza ocena jest popularnosc relacji. Oczywiscie kazdy moze miec swoja opinie.

Nie zmienia to jednak faktu, ze Kazimierz i Bernard to najlepsi dziennikarze w Boleslawcu. A ja mam satysfakcje, ze obaj pracuja dla Bolec.Info :)

najlepsi dziennikarze? chyba jakiś żart
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
3 lutego 2018r. o 20:14
~~Zielononiebieski Wilczomlecz napisał(a): najlepsi dziennikarze? chyba jakiś żart


Nie, to fakt :-)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pomarańczowożółty Szczodrzeniec niezalogowany
3 lutego 2018r. o 22:33
Komin to pikuś...komentarz komentatora bezcenny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza