Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zawada: Na autorytet trzeba zasłużyć
~Złotawobrązowy Winnik niezalogowany
5 lutego 2018r. o 22:38
A może ktoś by się zainteresował ulicą Łasicką którą zdemolowały wojska amerykańskie ciężkim sprzętem albo ulicą Kilińskiego gdzie nie ma chodnika i ludzie muszą poruszać się po ulicy po między jeżdrzącymi autami ???????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowoniebieski Winorośl niezalogowany
5 lutego 2018r. o 23:27
1.Chcieć
2.Wiedzieć jak
3 Mieć na to odpowiednie środki.

Tyle w temacie.
P.S - Pracowałem jakiś czas u naszego zachodniego sąsiada na właśnie takich drogach...
I przy właśnie takich pracach...
Drogi o której mowa w zasadzie nie widziałem. Lecz po tym co tu taj słyszę to naprawdę odwalili "polską kaszankę"
I tu pan Zawada mówi dobrze - 60 cm w doł...wysypać odpowiedniego tłucznia w celu utwardzenia powierzchni... zagęścić. Na to zwykłą flizelinę...materiał minerlany...zaplnować, porobić ludziom wjazdy. Tyle w temacie.

Jeżeli już mowa o porządnym zrobieniu drogi... Rury 300 wzdłuż ulicy... wraz za kanalizą. Studzienki do tych rur żeby woda miała gdzie spływać. Utwardzić zagęścić, dobrze spalnować. połozyc mase ze spadkami. Nie wspomnę już o kostkach brukowcach. Droga na dziesiątki lata. Od roboty podatek... firma się wzbogaca,ludzi mają robotę - zaczym idą pieniądzę, które wydają , podatek wrqca do skarbu panstwa. Biznes się kreci...
Tak jest u naszego wschodniego sąsiada. Dlaczego u nas tak być nie może...
Dla tych co zapomnieli w opłacie za paliwo płacimy cholerny podatek... więc dlaczego nie możemy mieć dobrych dróg ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
6 lutego 2018r. o 0:49
Bo ktoś po drodze szasta naszymi pieniędzmi. Polska bylejakość i nauka zwana "spychologią". Tak to u nas działa. Dziwi mnie jednak to, że na ludzi, którzy rządają minimum normalności i mądrego zarządzania swoimi, oddanymi w podatkach pieniędzmi, wylewa się fala hejtu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatna Ułudka niezalogowany
6 lutego 2018r. o 6:59
~~Stalowoniebieski Winorośl napisał(a): 1.Chcieć
2.Wiedzieć jak
3 Mieć na to odpowiednie środki.

Tyle w temacie.
P.S - Pracowałem jakiś czas u naszego zachodniego sąsiada na właśnie takich drogach...
I przy właśnie takich pracach...
Drogi o której mowa w zasadzie nie widziałem. Lecz po tym co tu taj słyszę to naprawdę odwalili "polską kaszankę"
I tu pan Zawada mówi dobrze - 60 cm w doł...wysypać odpowiedniego tłucznia w celu utwardzenia powierzchni... zagęścić. Na to zwykłą flizelinę...materiał minerlany...zaplnować, porobić ludziom wjazdy. Tyle w temacie.

Jeżeli już mowa o porządnym zrobieniu drogi... Rury 300 wzdłuż ulicy... wraz za kanalizą. Studzienki do tych rur żeby woda miała gdzie spływać. Utwardzić zagęścić, dobrze spalnować. połozyc mase ze spadkami. Nie wspomnę już o kostkach brukowcach. Droga na dziesiątki lata. Od roboty podatek... firma się wzbogaca,ludzi mają robotę - zaczym idą pieniądzę, które wydają , podatek wrqca do skarbu panstwa. Biznes się kreci...
Tak jest u naszego wschodniego sąsiada. Dlaczego u nas tak być nie może...
Dla tych co zapomnieli w opłacie za paliwo płacimy cholerny podatek... więc dlaczego nie możemy mieć dobrych dróg ???
Zgadza się.Byłem na Ukrainie i widziałem te piękne drogi.U innych wschodnich sąsiadów jest zapewne podobnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Seledynowa Śnieguliczka niezalogowany
6 lutego 2018r. o 7:39
Na Grabowej jest chyba z 10 domów na na Morelowej z 5.....wowwwwwwwww
Weźcie się za Mostową bo tam ludzie zawieszenie traca a pozatym mieszkańców jest tam baaaaardzo dużo i dojeżdzających z Ceramicznej i Bolesławic do miasta!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrązowy Przetacznik niezalogowany
6 lutego 2018r. o 10:06
na ostatniej sesji R.M. podjęto uchwalę o realizacji ul . Mostowej i Dolne Młyny - wszak idą wybory i teraz powiat i miasto potrafią się dogadywać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Cyklamenowy Wrotycz niezalogowany
6 lutego 2018r. o 11:01
avatar~~Marengo Gazania
Prawnik może wszystko , "zwykłego szaraka" odeślą z kwitem , bo prawnik może zaszkodzić urzędniczemu stołkowi....


Jaki prawnik?..... zamozwańczy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoróżowy Agrest niezalogowany
6 lutego 2018r. o 11:15
~Popielata Tawuła napisał(a): Czyli zależy ci żeby była droga .skoro jarasz się ze kupiłeś z droga asfaltowa Sam nie wiesz o co co chodziZmoderowano 05.02.2018 godz.15:25 - powód: brak kultury (moderator)


Nie jaram się. I potwierdzam nie wiem o co Ci chodzi :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.