Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zaginęła Beata Skrajna
~Jasnobłękitna Pęcherznica niezalogowany
11 lutego 2018r. o 17:32
No nie mogę
Widzę ze jest tu wielu pseudo -zmartwionych losem Beaty, zaangażowanych w poszukiwania itp. Więc mam propozycję. Stań jeden z drugim przed lustrem i powiedz co zrobiłeś by pomóc ja odnaleźć, szukałeś czy tylko klikałeś a teraz szukasz tylko następnego tematu do plotek w szkole,pracy wymuszajàc info gdzie była
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobiały Jabłoń niezalogowany
11 lutego 2018r. o 17:41
Chyba nikomu tu nie chodzi o to, żeby napisać gdzie była-bo nie w tym rzecz. Ale czy oddaliła się sama- dobrowolnie, czy ktoś ją do tego zmusił. Mieszkańcy B-ca chcą wiedzieć co się dzieje w mieście niedobrego i na co trzeba uważać ...Tu nie trzeba zdradzać żadnych tajemnic rodzinnych, tylko napisać po prostu czy ktoś zrobił jej krzywdę czy sama jest winna całemu zamieszaniu...Tylko tyle i aż tyle- czy to takie trudne...
Nie dziwcie się, że wszyscy się interesują sprawą, bo skoro się okłamuje w poście podając:" odnalazła się cała i zdrowa"- skoro piszecie, że jest w szpitalu to nie taka cała i zdrowa...po co podawać nieprawdziwe informacje?może nie trzeba było w ogóle ich podawać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoszara Calibrachoa niezalogowany
11 lutego 2018r. o 17:45
Co nie macie o czym poplotkować w weekend? Wasze szaro czarne życie z tego co widzę polega tylko n aplotkarstwie. Ważne że się znalazła i tyle ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sina Żurawka niezalogowany
11 lutego 2018r. o 17:56
A czy to kur.. taka tajemnica ze zachorowala czy co ,zaden wstyd ,obcych to nie obchodzi a bliscy wiedza , nalezy sie podziekowanie i krotka informacja ze nikt jej nie porwal i nie skrzywdzil ,to jest tak wiele ? I nie uzalajcie sie na pokaz ze kazdy plotkuje i nie ma swojego zycia ,bo to dopiero jest załosne. Mam swoje zycie i interesuje mnie co sie stalo i na co płaci sie podatki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Popielata Tawuła niezalogowany
11 lutego 2018r. o 17:58
W związku z takim podejściem. Mam odpowiedz .Pocałujcie nas w dupie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sina Żurawka niezalogowany
11 lutego 2018r. o 18:33
Na hu. bylo angazowac obce osoby i słuzby w poszukiwania jak teraz kazdy wychodzi na plotkarza niemajacego swojego zycia,trzebe bylo wynajac prywatnego detektywa i nikt by nie wiedzial,a szukajcie se sami drugim razem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarozielony Szczodrzeniec niezalogowany
11 lutego 2018r. o 18:33
Ci co mają wiedzieć to wiedzą co się stało, jak chcecie poplotkować to może o swojej du....?
Moderator zamykaj, bo plotkary/ kury domowe zaraz się tu zadziobią
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złotoruda Tunbergia niezalogowany
11 lutego 2018r. o 18:34
W wielkim skrócie, ona jest osobą chorą, której zdarzają się takie 'zaginięcia. Ważne, że żyje i się znalazła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego