Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pumptrack, skatepark i ścianka
~Ciemnoróżowy Zaślaz niezalogowany
14 lutego 2018r. o 6:51
Ludzie spokój! Na tym terenie powstanie jeszcze plaża, place zabaw dla młodszych dzieci oraz zostaną posadzone nowe, młode rośliny. Będzie nawet kładka po której można przejść na drugą stronę. Aby wiedzieć wystarczy słuchać radia! ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
14 lutego 2018r. o 13:07
przydało by się ogrodzone miejsce dla psów gdzie mogły by się wybiegać bezpiecznie do woli i ławka dla właścicieli psów kosz na psie odchody i poidło dla psów .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka niezalogowany
14 lutego 2018r. o 13:11
Wszyscy zachwyceni tymi szklanymi paciorkami zmienią zdanie jak przyjdzie im spędzić parę dni w szpitalu. Co ważniejsze? park czy szpital?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brudna Miesiącznica niezalogowany
14 lutego 2018r. o 13:22
6 mln ten park, dodać 4 mln co powiat ma na remont starej dwójki i jest na nową szkołę specjalną. Tylko to się wyborczo nie opłaca. Tak się u nas robi politykę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kredowobiały Winobluszcz niezalogowany
14 lutego 2018r. o 18:25
Super projekt z zagospodarowaniem terenu! Jakiej wysokości będą ściany wspinaczkowe? Czy jest możliwość połączenia dwóch ścian wspinaczkowych ścianą poziomą, która będzie przewieszona pod kątem 30°do 45° i bedzie miała 4m? Chodzi mi o to, żeby nie tylko były pionowe ściany, gdzie prawdopodobnie będzie wchodzenie z liną, lecz żeby była mniejsza ściana pozioma. Nie będzie trzeba używać specjalistycznego sprzętu. Chodzi mi o zrobienie baldów(boulderingu). Dziękuję za uwagę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
15 lutego 2018r. o 10:32
~Kredowobiały Winobluszcz napisał(a): Super projekt z zagospodarowaniem terenu! Jakiej wysokości będą ściany wspinaczkowe? Czy jest możliwość połączenia dwóch ścian wspinaczkowych ścianą poziomą, która będzie przewieszona pod kątem 30°do 45° i bedzie miała 4m? Chodzi mi o to, żeby nie tylko były pionowe ściany, gdzie prawdopodobnie będzie wchodzenie z liną, lecz żeby była mniejsza ściana pozioma. Nie będzie trzeba używać specjalistycznego sprzętu. Chodzi mi o zrobienie baldów(boulderingu). Dziękuję za uwagę.
ściana wspinaczkowa zostanie usytuowana na jednym przęśle wiaduktu i będzie się można wspinać po same tory kolejowe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawa Kokoryczka niezalogowany
15 lutego 2018r. o 12:33
klucznick napisał(a):
~Kredowobiały Winobluszcz napisał(a): Super projekt z zagospodarowaniem terenu! Jakiej wysokości będą ściany wspinaczkowe? Czy jest możliwość połączenia dwóch ścian wspinaczkowych ścianą poziomą, która będzie przewieszona pod kątem 30°do 45° i bedzie miała 4m? Chodzi mi o to, żeby nie tylko były pionowe ściany, gdzie prawdopodobnie będzie wchodzenie z liną, lecz żeby była mniejsza ściana pozioma. Nie będzie trzeba używać specjalistycznego sprzętu. Chodzi mi o zrobienie baldów(boulderingu). Dziękuję za uwagę.
ściana wspinaczkowa zostanie usytuowana na jednym przęśle wiaduktu i będzie się można wspinać po same tory kolejowe.

A kto się już wespnie na te tory to w nagrodę zaliczy mandat od SM :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatny Plektrantus niezalogowany
15 lutego 2018r. o 12:45
Nikt,nigdy jeszcze wszystkim nie dogodzil. Ja z rodzina lubimy tam chodzic na spacery a teraz jesli bedzie miejsce gdzie dzieci bede mogly pojezdzic rowerem to super sprawa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.