Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Marzenia się spełniły! Tylko czyje?
~~Niebieskawy Mikołajek niezalogowany
20 lutego 2018r. o 11:08
mir.ko napisał(a):
~~Modrawy Jaskier napisał(a):
mir.ko napisał(a): Nie dramatyzujmy z tymi pieniędzmi. To nie rzadko miesięczna pensja w panstwowych spolkach.

Paru dzieciakom sie przyda.

Chyba popier.....ły ci się zera 315 000 miesięcznie to nawet TRUMP nie zarabia jako Prezydent USA.


http://natemat.pl/203993,bajonskie-zarobki-prezesow-panstwowych-spolek-na-czele-szef-banku-pko-bp-nie-uwierzysz-o-jakie-pieniadze-chodzi

260 000 to nie 315 000.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kremowa Poziomka niezalogowany
20 lutego 2018r. o 11:47
Temperatura w granicach 0 stopni Celsjusza to nie dziwota,że nikt nie siedzi bez sensu na zimnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoszary Złotokap niezalogowany
20 lutego 2018r. o 13:26
Nie wiem czy zwróciliście państwo uwagę na słowa reporterki TV Łużyce ,,od kilku lat czekali na budowę Skeyt parku"aż tu nagle w roku wyborczym chcecie to macie ,panie burmistrzu a może by tak w tej gminie organizować wybory na burmistrza co roku ,wtedy wszyscy będą mieli wszystko .?Nawet w Wykrotach będzie wyasfaltowana Parkowa .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieski Aster niezalogowany
20 lutego 2018r. o 14:48
~~Ciemnoszary Złotokap napisał(a): Nie wiem czy zwróciliście państwo uwagę na słowa reporterki TV Łużyce ,,od kilku lat czekali na budowę Skeyt parku"aż tu nagle w roku wyborczym chcecie to macie ,panie burmistrzu a może by tak w tej gminie organizować wybory na burmistrza co roku ,wtedy wszyscy będą mieli wszystko .?Nawet w Wykrotach będzie wyasfaltowana Parkowa .


Nie wolno krytykować . Wolno tylko chwalić . Co nie jest pochwałą władzy jest przestępstwem. A może źle zrozumiałem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoniebieski Wawrzynek niezalogowany
20 lutego 2018r. o 15:54
Wiecie co? Myślę że Relicht nie ma już z kim przegrać, słabo wypadacie, chociaż na początku miałem nadzieję, że coś z tego będzie. Jak był ten jeszcze młody koleś z wykrot to jego działania miały jakiś sens, teraz sensu nie widzę, tylko szczekanie na wszystko co związane z burmistrzem. Zawiodłem się na was, mam nadzieję tylko, że w wyborach wystartuje ktoś jeszcze na kogo będzie można oddać głos.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wrzosowa Magnolia niezalogowany
20 lutego 2018r. o 16:52

Dobrze że nie ma otwartych basenów byłby temat że zimą nie ma wody w basenie.
Gmina się rozwija, można dyskutować i spierać się o sposobie rozwoju, a tu tylko naparzanie personalne...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieski Aster niezalogowany
20 lutego 2018r. o 17:14
~Wrzosowa Magnolia napisał(a):
Dobrze że nie ma otwartych basenów byłby temat że zimą nie ma wody w basenie.
Gmina się rozwija, można dyskutować i spierać się o sposobie rozwoju, a tu tylko naparzanie personalne..



Nie Baseny ,nie rozwój gminy . Nie wciskaj ciemnoty o totalnej opozycji i krytyce. Problem jest taki ,że mieszkańcy z różnych miejscowości patrzą na siebie wilkiem, wewnątrz wsi są spory i to związane ze złymi regulacjami prawa miejscowego. Inwestycje pod wybory: kładzie się nowy asfalt a za rok lub dwa zrywa się bo kładzie się rury, nie doszacowane inwestycje, wykonawcy wątpliwej jakości zbieranie haków na internautów, kłopotliwe przetargi . Można by wyliczać więcej . Mam nadzieję ,że to też ludzie widzą. ( kiedy pozew ?)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wrzosowa Magnolia niezalogowany
20 lutego 2018r. o 18:10
Mój czas jest zbyt cenny aby latać po sądach!
Jakie lokalne przepisy konfliktu ją ludność. Takie dyrdymaly.... To sobie opowiadajcie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza