Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Poważny konflikt w pieczarkarni
~Błękitnawa Kapusta niezalogowany
22 lutego 2018r. o 23:35
Co prawda to prawda na prawdę obroty chłopak wszystko było zrobione i na czas Poprosu Ekipa była dobra zbieraczki tak samo można było liczyć na nie pomimo tak wielu godzin pracy i to ciężkiej pracy .Ale nie było to docenione od prezesa i nie rozumie po co on pisze o prywatnych sprawach Dzieciach nikt mu nie broni zrobić jeszcze ma teraz jedno może mieć dla mnie jeszcze 8 tak jak nie które rzeczy tu czytam to tylko prezes o tym wiedział i to też nie z dokładnością przelotem tylko .Jak by miał głowę na karku to by nie było tematu wogole ale jak ktoś chce cwaniakowac pokazać jaki Wielki jest jego problem Po prostu nie potrafi się przyznać do błędów jakie popełniał .I mam nadzieję że jeżeli ma jeszcze trochę rozumu to innych co mu będą pracować nie będzie traktował jak Śmieci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rudawobrązowy Berberys niezalogowany
23 lutego 2018r. o 1:09
Tak samo obóz pracy w pieczarkarni w Otoku.Obiecują jedno a robią co innego .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rudawobrązowy Berberys niezalogowany
23 lutego 2018r. o 1:28
Taki sam obóz pracy jak w Gromadce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zzieleniała Psianka niezalogowany
23 lutego 2018r. o 3:04
tak się składa że wszystko powinno być w regulaminie pracy pracodawcy co i jak ! czy to czytali czy podpisali!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3244
#polak nieaktywny
23 lutego 2018r. o 8:06
Prezes, który podarł kurtkę pracownicy powinien podać się dymisji. Moim zdaniem nie nadaje się nie tylko na prezesa, ale także na przełożonego kogokolwiek.

Pracownika trzeba szanować, bez pracownika nie ma pracodawcy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielona Miodunka niezalogowany
23 lutego 2018r. o 8:38
Ja nie rozumie dlaczego niektóre komentarze bez wulgaryzmów zostają usunięte z forum. O jednych można tu się wypowiadać, a o innych nie? Myślałam, że bolec.info jest raczej bezstronnym portalem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawy Bieluń niezalogowany
23 lutego 2018r. o 9:25
~~Błękitnozielona Miodunka napisał(a): Ja nie rozumie dlaczego niektóre komentarze bez wulgaryzmów zostają usunięte z forum. O jednych można tu się wypowiadać, a o innych nie? Myślałam, że bolec.info jest raczej bezstronnym portalem.


:):):):):):)bezstronnym portalem, a to dobre!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kruczoczarny Eukomis niezalogowany
23 lutego 2018r. o 10:14
No np mój zniknął o przeprowadzającym wywiad. Zero samokrytyki a komentarz moim zdaniem nie obraźliwy zniknal
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Praca dla Ciebie