Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wjechali w TIRa
~Rudobrązowa Irezyna niezalogowany
28 lutego 2018r. o 1:05
Tylko Adam Pastusiak
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatnorudy Enkiant niezalogowany
28 lutego 2018r. o 9:49
Chcę powiedzieć, że nie potrzebujemy Ukraińców, wyrównujemy całą resztę. Jeśli był dół, drzewo lub coś innego, powinien być znak, reflektor itp.
Podróżowałem z kierowcą w Siat przez 3 lata i mogę z przekonaniem stwierdzić, że jest on dobrym kierowcą, nie miał ani jednej uwagi ani grzywny, nigdy nie usiądzie za kierownicą. nie widział przyczepy, która stała na naszym froncie, gdzie nie było reflektorów, świateł odblaskowych i i.d., aby spotkać kolumnę samochodów, która świeciła światłem, a on zaczął hamować przez 5-7 metrów i lewo w lewo. Pojechaliśmy około 40-50 km / h. Dozwolone jest 90 km / h. Kierowca przy okazji jest również ukraińską przyczepą. Z jakiegoś powodu w firmie, w której pracuje dla niego, nie ma danych, cóż, myślę, że prawdopodobnie już poszedł do domu ...
Więc proszę, nie obwiniaj nas ... nie było cię tam i nie wiadomo, co zrobiłeś w tej sytuacji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morelowy Moszenki niezalogowany
28 lutego 2018r. o 15:37
~Piernikowa Krokosmia napisał(a): Kilka lat temu byl podobny wypadek kiedy Polka wjechala w tyl naczepy na wysokosci Cerrysa. Wracala po nocce. Nie dosc ze kierowcy ciezarowek zostawiaja smieci gdzie im sie podoba zobaczcie co sie dzieje za Weberem to teraz jeszcze naczepy stawiaja na waskich drogach strefy.To niech na A4 zostawiaja... ciekawe jakby tak ludzie auta na drodze parkowali zaraz mandaciki by polecialy. ostatnio jechalem za konkretnym kierowca Tira w Zebrzydowej na mostach jadac w kier Bc wyprzrdzil druga ciezarowke!! Obydwie z naczepami. Szacun. Szkoda tylko tej osobowki co musiała uciekac na chodnik.

To ja widziałem lepszego tirowca jadac dalej mijając Parzyce i w lesie prawie na samej górce tir wyprzedzał tira to był wyczyn prawie niemożliwy bo nic nie widział pod górka i jeszcze jest zakręt,mam jedno tłumaczenie tego kierowcy że wcześniej może jechał jego kolega tirem i powiedział mu przez sb radio że ma czysto,bo inaczej nie jest to do wytłumaczenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielononiebieski Kleome niezalogowany
2 marca 2018r. o 3:23
klucznick napisał(a):
~Brązoworudy Szczypiorek napisał(a): Bylo ciemno. Naczepa stala na pasie ruchu bez zadnego trójkąta odblasku itp.
jakiś czas temu pijani ukraińcy jadąc samochodem zamordowali młodą polkę.


Zamordowali, czy zabili? To spora różnica. I pytanie czy zwróciłbyś uwagę na ten fakt, gdyby tam jechali Polacy i zabili Ukrainkę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
2 marca 2018r. o 12:52
~~Zielononiebieski Kleome napisał(a):
klucznick napisał(a):
~Brązoworudy Szczypiorek napisał(a): Bylo ciemno. Naczepa stala na pasie ruchu bez zadnego trójkąta odblasku itp.
jakiś czas temu pijani ukraińcy jadąc samochodem zamordowali młodą polkę.


Zamordowali, czy zabili? To spora różnica. I pytanie czy zwróciłbyś uwagę na ten fakt, gdyby tam jechali Polacy i zabili Ukrainkę.
moje uszczypliwości podparte są filmikami z you tup odwzorowującymi ich jazdę w swoim ojczystym kraju,czyli bez zmian tak jak tam tak i tu.ktoś powyżej napisał że to dobry kierowca no widać na powyższym foto jaki to dobry.Jakiś czas temu pijany ukrainiec zabił samochodem młodą polkę.a z tego co mi wiadomo to na strefie jest ograniczenie prędkości chyba do 60 km/h,a jakiś tam dziwny człowiek pisze że 90 km/h,no najlepiej 120 km/h wtedy więcel ludzi się zabije.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kawowy Topinambur niezalogowany
2 marca 2018r. o 18:19
Ta dziwna osoba jest pasażerem tego samochodu
A fakt, że 90 km / h jest tam dozwolony, mówi twoja policja
Pojechaliśmy 40-50 km / h
Czy mogę osobiście przesłać ci protokół policji?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ceglana Trzmielina niezalogowany
2 marca 2018r. o 20:11
Podobna nieoswietlona przyczepa bardzo czesto stoi na przeciwko skupu palet na strefie Osła,zauwaza sie ja w ostatniej chwili.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
3 marca 2018r. o 11:04
~Kawowy Topinambur napisał(a): Ta dziwna osoba jest pasażerem tego samochodu
A fakt, że 90 km / h jest tam dozwolony, mówi twoja policja
Pojechaliśmy 40-50 km / h
Czy mogę osobiście przesłać ci protokół policji?
40-5- km/h to możesz policji ten kit wciskać na moje skromne oko to jechaliście co najmniej 80 km/h,nie było tak?to że jest dozwolone 90 km/h to trzeba było jechać 90km/h.


Dopisane 03.03.2018r. o godz. 11:04:

klucznick napisał(a):
~Kawowy Topinambur napisał(a): Ta dziwna osoba jest pasażerem tego samochodu
A fakt, że 90 km / h jest tam dozwolony, mówi twoja policja
Pojechaliśmy 40-50 km / h
Czy mogę osobiście przesłać ci protokół policji?
40-5- km/h to możesz policji ten kit wciskać na moje skromne oko to jechaliście co najmniej 80 km/h,nie było tak?to że jest dozwolone 90 km/h to trzeba było jechać 90km/h.
jeżdze po tej strefie wiele lat ciężarówką i tak niedorzecznego wypadku to na tej strefie nie było od 20 lat,możecie sobie pogratulować głupoty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza