Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pomóżcie namierzyć podrzucającego śmieci
~Żółtoczerwony Głóg niezalogowany
26 lutego 2018r. o 18:00
chłopak nic nie zrobił złego wiec po co ta pier...... afera może by wkońcu policía sie zainteresowała Imperium same dzieći spożywające alkochol y ćpańie zaopatrzenie dla wszystkich dzieci tym sie interesujcie a nie bzdurami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12580
wojtii
26 lutego 2018r. o 18:00
Jak widzę ,że na moim osiedlu przyjeżdża ktoś i wrzuca śmieci to nie mam z tym problemu . Ważne ,że nie robi syfu np na krępnicy jak wielu . Oczywiście śmietnik imperium jest prywatny więc nie powinien tego robić . Ale ogólnie wg mnie niepotrzebne zamieszanie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Karminowoczerwona Skimia niezalogowany
26 lutego 2018r. o 18:10
Tak to podaj swoj adres i wszyscy niech wyzucaja tobie smieci na podworko to zobaczymy czy tak bedziesz dalej gadal
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sepiowy Cypryśnik niezalogowany
26 lutego 2018r. o 19:21
Tyle z tej publikacji bedzie ,że od dzis macie w rowach i lasach więcej śmieci durne pały
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
26 lutego 2018r. o 19:31
''pomóżcie namierzyć '' :]

co za czasy ...tu prośba o pomoc w ''namierzeniu'' gdzieś tam prośba o pomoc w ''ustaleniu '' ....

może już czas by wróciły osławione jednostki ORMO ...

owszem -nie jestem za podrzucaniem śmieci ale ...
co robią w moim kubełku puszki po karmie dla kota a mam psiaki ?
co robią tam puszki i butelki po piwie a takiego czegoś nie pijam ?

co?...mam założyć monitoring ? :]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladolawendowa Jodła niezalogowany
26 lutego 2018r. o 19:59
filmik już w sobotę był na fejsie, więc trochę to trwało jednak...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowoszara Trzykrotka niezalogowany
26 lutego 2018r. o 20:15
Nie za bardzo rozumiem tych gostków. Mieszkają w gminie, jak im sie nie zmieściło do śmietnika to mogli w workach postawić koło śmietnika i firma wywożąca śmieci tez by to zabrała.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomidorowa Liatra niezalogowany
26 lutego 2018r. o 20:29
~~Brązowoszara Trzykrotka napisał(a): Nie za bardzo rozumiem tych gostków. Mieszkają w gminie, jak im sie nie zmieściło do śmietnika to mogli w workach postawić koło śmietnika i firma wywożąca śmieci tez by to zabrała.
Ale niektórzy mają problemy z myśleniem!Podejrzewam że miał równie daleką drogę do MZGK gdzie przyjeli by za darmo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.