Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Podsumowanie WOŚP
~~Burawy Dąb niezalogowany
5 marca 2018r. o 11:07
Dziwi mnie tylko fakt,że piszący tu przeciwnicy WOŚP domagają się rozliczenia kosztów??Pytam,co Was to obchodzi,ludzie!?Jeśli nie wspieracie i nie dołączacie do akcji to jakim prawem chcecie kogoś z czegoś rozliczać??Zajmijcie się innym tematem,może takim który będzie bardziej na waszym poziomie intelektualnym,bo widać ten temat kompletnie nie dla was.Skoro jesteście takimi przeciwnikami zbiórek dla WOŚP to ja jestem przeciwnikiem leczenia was sprzętem ufundowanym przez tą właśnie fundacje.Powinniście się wstydzić wypisywać takie brednie,Jeśli sądzicie,że zdrowie jest na całe życie to jesteście w błędzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
5 marca 2018r. o 11:13
~~Burawy Dąb napisał(a): Dziwi mnie tylko fakt,że piszący tu przeciwnicy WOŚP domagają się rozliczenia kosztów??Pytam,co Was to obchodzi,ludzie!?Jeśli nie wspieracie i nie dołączacie do akcji to jakim prawem chcecie kogoś z czegoś rozliczać??Zajmijcie się innym tematem,może takim który będzie bardziej na waszym poziomie intelektualnym,bo widać ten temat kompletnie nie dla was.Skoro jesteście takimi przeciwnikami zbiórek dla WOŚP to ja jestem przeciwnikiem leczenia was sprzętem ufundowanym przez tą właśnie fundacje.Powinniście się wstydzić wypisywać takie brednie,Jeśli sądzicie,że zdrowie jest na całe życie to jesteście w błędzie.
żeby ci żyłka nie strzeliła,jaki sprzęt?ze zbiurek jest tylko jeden procen jaki potrzebuje nfz,więc gdyby zbiurek nie było to by to nic nie zmieniło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Spopielała Pelargonia niezalogowany
5 marca 2018r. o 11:17
Koszta ponieśli podatnicy, ale co może wiedzieć wolontariusz który nigdy nie pracował bo ma mleko pod nosem?
Przykładowe koszta: obstawa policji, ogrzewanie i oświetlenie budynku, sprzątnie budynku, wykorzystana energia elektryczna, ciepła woda, zimna woda, sprzątanie WC...
Zabawne jest że najwięcej do powiedzenia mają ci co podatku na NFZ nigdy nie zapłacili a co do puszki wrzucił to dostał od rodziców :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnofioletowa Karagana niezalogowany
5 marca 2018r. o 13:02
klucznick napisał(a):
~~Burawy Dąb napisał(a): Dziwi mnie tylko fakt,że piszący tu przeciwnicy WOŚP domagają się rozliczenia kosztów??Pytam,co Was to obchodzi,ludzie!?Jeśli nie wspieracie i nie dołączacie do akcji to jakim prawem chcecie kogoś z czegoś rozliczać??Zajmijcie się innym tematem,może takim który będzie bardziej na waszym poziomie intelektualnym,bo widać ten temat kompletnie nie dla was.Skoro jesteście takimi przeciwnikami zbiórek dla WOŚP to ja jestem przeciwnikiem leczenia was sprzętem ufundowanym przez tą właśnie fundacje.Powinniście się wstydzić wypisywać takie brednie,Jeśli sądzicie,że zdrowie jest na całe życie to jesteście w błędzie.
żeby ci żyłka nie strzeliła,jaki sprzęt?ze zbiurek jest tylko jeden procen jaki potrzebuje nfz,więc gdyby zbiurek nie było to by to nic nie zmieniło.


Życzę ci abyś był w tym 1 % ,na który NFZ nie ma pieniędzy . Oczywiście nosisz przy sobie oświadczenie, że jeśli Owsiak to wolisz śmierć ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
5 marca 2018r. o 14:02
klucznick napisał(a): .................żeby ci żyłka nie strzeliła,jaki sprzęt?ze zbiurek jest tylko jeden procen jaki potrzebuje nfz,więc gdyby zbiurek nie było to by to nic nie zmieniło.


ZBIURKO. Ja bym ci wytłumaczył,ale najpierw musiałbyś osiągnąć chociaż poziom szkoły podst.- inaczej to jałowa robota . ZBIURKO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szara Karagana niezalogowany
5 marca 2018r. o 14:03
~~Czarnofioletowa Karagana napisał(a):
klucznick napisał(a):
~~Burawy Dąb napisał(a): Dziwi mnie tylko fakt,że piszący tu przeciwnicy WOŚP domagają się rozliczenia kosztów??Pytam,co Was to obchodzi,ludzie!?Jeśli nie wspieracie i nie dołączacie do akcji to jakim prawem chcecie kogoś z czegoś rozliczać??Zajmijcie się innym tematem,może takim który będzie bardziej na waszym poziomie intelektualnym,bo widać ten temat kompletnie nie dla was.Skoro jesteście takimi przeciwnikami zbiórek dla WOŚP to ja jestem przeciwnikiem leczenia was sprzętem ufundowanym przez tą właśnie fundacje.Powinniście się wstydzić wypisywać takie brednie,Jeśli sądzicie,że zdrowie jest na całe życie to jesteście w błędzie.
żeby ci żyłka nie strzeliła,jaki sprzęt?ze zbiurek jest tylko jeden procen jaki potrzebuje nfz,więc gdyby zbiurek nie było to by to nic nie zmieniło.


Życzę ci abyś był w tym 1 % ,na który NFZ nie ma pieniędzy . Oczywiście nosisz przy sobie oświadczenie, że jeśli Owsiak to wolisz śmierć ?

Abyś miał świadomość swej głupoty, to proponuję iść do szpitala i powiedzieć iż dajesz na Owsika i chcesz być leczony tylko jego sprzętem !!!
Obawiam się iż nawet wacików nie mają , a papieru toaletowego do kibla, z wośp tym bardziej !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoczarna Calibrachoa niezalogowany
6 marca 2018r. o 2:01
~Starozłota Smagliczka napisał(a): pis atakując WOŚP atakuje każdego z nas. Nie pozwolimy na to

należy raczej powiedzieć, ze zarówno PIS jak i WOŚP wespół z pasożytami ze wszystkich innych partii i religii, atakują swoich żywicieli i domagają się wciąż coraz większych danin, przy czym napuszczają ludzi na siebie, kanalizując ich energię i traktując jak pieczarki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cyklamenowy Dziurawiec niezalogowany
6 marca 2018r. o 5:03
zawsze docenić należy tych co pomagają innym, pn. przez zbiórkę pieniedzy, a tak robi właśnie WOŚP.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.