Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Funkcjonariusza SB mają się dobrze
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
26 marca 2018r. o 11:14
~~Rudy Perukowiec napisał(a):
Fobiak to fikcyjne konto rosyjskich służb na tym portalu. I to już wszystko w temacie fobiaka.


Noż kurde nie wiedziałem . Wychodzi mi na to , że Fobiczny jest jak szatan , jaką byś teczkę nie otworzył , to On tam siedzi ... nie mówiąc o ruskich agentach i lodówkach :D

A tak nawiasem , miałbym pytanie Fobiczny , jak bardzo byłeś umoczony w system żydo-komuny. Kiedy jest się młodym człowiekiem , to różne głupstwa można robić , ale Ty jesteś Inteligentnym Człowiekiem ... i już nie młodym ... i niech żaden Rudy nie wmówi Ci ... to co powiedział :D

Ja nie wiem , kto był w SB , kto w UB , wiem jedno ... NKWD to żydowska organizacja , która Rosjanom strzelała w plecy pod Stalingradem

.... a dzisiaj różne głupki szukają na siłę prawdy historycznej nie mając pojęcia i dostępu do INFORMACJI ... chociaż Internet jest :D

Mniemam , że czytałeś Suworowa ... zanim pojawiło się Goglle :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudy Perukowiec niezalogowany
26 marca 2018r. o 11:18
Panna nie dyskutuj z fobiakiem bo nikt taki nie istnieje. Odpowie Ci ten, co akurat ma dyżur.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
26 marca 2018r. o 11:34
~~Rudy Perukowiec napisał(a): Panna nie dyskutuj z fobiakiem bo nikt taki nie istnieje. Odpowie Ci ten, co akurat ma dyżur.


Rudy , a ja myślałem , że to ja jestem miszczem w tełoriach spłyskowych wew Bolesławcu :D

Z Fobicznym rozmawiałem , kiedy być może Ciebie jeszcze na świecie nie było :D

Mam taką jedną Intelektualistkę , co potrafi określić Człowieka po zdaniach , jakimi się posługuje ... znam Fobicznego ... chociaż w życiu gościa nie widziałem :D

Sam jesteś ruskim agentem :D ... i Cyty Of London :D

Jak mawia Klucznik ... dostałeś już dwa zyle za wpis ? Na szwajcarskie konto ? :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
26 marca 2018r. o 18:08
Pannazdzieckiem napisał(a):

A tak nawiasem , miałbym pytanie Fobiczny , jak bardzo byłeś umoczony w system żydo-komuny. Kiedy jest się młodym człowiekiem , to różne głupstwa można robić , ale Ty jesteś Inteligentnym Człowiekiem ... i już nie młodym ... i niech żaden Rudy nie wmówi Ci ... to co powiedział :D


panienko, jestem umoczony po szyje, glowy sie nie dalo umoczyc. umoczylem sie bo nie walczylem tak jak nasi bohaterzy. z pokora chodzilem do systemowego kosciola, systemowej szkoly, mialem systemowych znajomych. system mnie wychowal, byl moim gniazdem a ja jak ptak (mam go w nazwisku) niekupczym w swoje gniazdo, po mimo tego, ze na mysl o nim dostaje rozwolnienia.


Dopisane 26.03.2018r. o godz. 18:08:

dla niemyslacych cytat z tekstu:

"Inspiracją do powstania obu publikacji, poświęconych działalności bolesławieckiego Urzędu Bezpieczeństwa były badania przeprowadzone w 2008 r. w okolicach dawnego aresztu UB przy ul. Grunwaldzkiej 5. Ich celem była weryfikacja informacji na temat pochówków ofiar katowni na tym terenie oraz próba odnalezienie i zidentyfikowania ich szczątków. Był to moment przełomowy, który sprowokował publiczną dyskusję na temat działalności UB w Bolesławcu."

kogo to az tak zainspirowalo? mi wiadomo, ze to podlizywanie sie gorze w ramach kreacji wlasnej kariery. cel weryfikacji minal sie z celem bo ani nie odnaleziono ofiar katowni na grunwaldzkiej ani nie zidentyfikowano ich szczatkow ale glosno sie o tym pisze i mowi, ze byl to moment przelomowy. oby wiecej takich momentow przelomowych.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
26 marca 2018r. o 19:33
Dzięki za odpowiedź Fobiczny . :)

Mam takie wrażenie , że cała ta wydmuszka potrzebna była tylko łobecnym łelitom ... do promocji .Pan Dwuimienny nieźle wygląda na tej focie :D

Boże , szkoda , że ja nie mam takiej aparycji :D No nie ma w tym mieście takiej laski , której bym nie wyrwał z takim imagiem :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoróżowy Plektrantus niezalogowany
26 marca 2018r. o 20:08
fobiak napisał(a): panienko, jestem umoczony po szyje




Wiemy, wiemy dupa już się rozpływa we własnym gównie? Sam łeb został z czerwoną propagandą. Broń dalej su-beków....... swój swojego zawsze broni?Ale te czasy już minęły i odchodzisz w niesławie z głową w czarnej dupie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lędźwian niezalogowany
26 marca 2018r. o 20:33
Czy Ja też jestem SB kiem bo w stanie wojennym byłem w LWP szeregowym i woziłem jako kierowca kwatermistrza .A cha jeszcze doginałem pół roku dłużej a teraz renty wyliczyli mi 680 zł .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoróżowy Plektrantus niezalogowany
26 marca 2018r. o 21:01
680? To nie dziwi twoja frustracja, dlatego teraz szukasz winnego? Myślałeś, że za wożenie kwaka dostaniesz specjalnie więcej? A co to ma wspólnego ze składkami na ZUS?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.