Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Funkcjonariusza SB mają się dobrze
~~Żółtawordzawa Jeżyna niezalogowany
26 marca 2018r. o 21:25
~~Lędźwian napisał(a): Czy Ja też jestem SB kiem bo w stanie wojennym byłem w LWP szeregowym i woziłem jako kierowca kwatermistrza .A cha jeszcze doginałem pół roku dłużej a teraz renty wyliczyli mi 680 zł .
Te spotkania z tymi Profesorami,to jest nic innego jak robienie Ludzia Wody z Mozgu i naginanie historii dla wlasnych potrzeb.Jak zolnierz zawodowy mogl byc UB-kiem w jednostce wojskowej.To jakas Paranoja.Wszyscy najwazniejsi Pracownicy Boleslawieckiego Urzedu Bezpieczenstwa na poczatku lat 60-tych tamtego stulecia zostali z Boleslawca przeniesieni do Swidnicy i Wroclawia.Tu na miejscu dokonano calkowitej reorganizacji tego urzedu zmieniajac jego nazwe i zatrudniajac nowy personel przygotowany do nowych zadan.Ci Funkcjonariusze ,ktorzy zostali przeniesieni do Wroclawia,to we Wroclawiu dlugo nie zabawili,obaj byli pochodzenia Zydowskiego.Zmieniono im w krotkim czasie nazwiska jeden wyjechal do Izraela ,a drugi do RFN.Ci dwaj co trafili do Swidnicy zostali wlaczeni w struktury Milicji Obywatelskiej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
26 marca 2018r. o 21:49
~~Lędźwian napisał(a): Czy Ja też jestem SB kiem bo w stanie wojennym byłem w LWP szeregowym i woziłem jako kierowca kwatermistrza .A cha jeszcze doginałem pół roku dłużej a teraz renty wyliczyli mi 680 zł .


nie byles w lwp bo czegos takiego nie bylo, tak jak nie bylo zolnierzy wykletych (wymysl z pocztku lat 90-tych us.) i jak nie bylo policji politycznej (wymysl klementowskiego)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pąsowa Rogownica niezalogowany
26 marca 2018r. o 22:50
~~Ceglastoróżowy Plektrantus napisał(a):
fobiak napisał(a): panienko, jestem umoczony po szyje




Wiemy, wiemy dupa już się rozpływa we własnym gównie? Sam łeb został z czerwoną propagandą. Broń dalej su-beków....... swój swojego zawsze broni?Ale te czasy już minęły i odchodzisz w niesławie z głową w czarnej dupie.
pomrze się biedakowi w niesławie zostało mu życie ideeejaaami towarzyszy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowa Szarotka niezalogowany
26 marca 2018r. o 22:59
fobiak napisał(a):
~~Lędźwian napisał(a): Czy Ja też jestem SB kiem bo w stanie wojennym byłem w LWP szeregowym i woziłem jako kierowca kwatermistrza .A cha jeszcze doginałem pół roku dłużej a teraz renty wyliczyli mi 680 zł .


nie byles w lwp bo czegos takiego nie bylo, tak jak nie bylo zolnierzy wykletych (wymysl z pocztku lat 90-tych us.) i jak nie bylo policji politycznej (wymysl klementowskiego)

weź leki !!! tu twoje ulubione LWP https://sprzedajemy.pl/w-sluzbie-polski-socjalistycznej-xxx-lat-lwp-szczecin-2-402203-nr51925787
ty naprawdę łypiesz iż po 1945r, nazwano żołnierzy podziemia wolnościowego , żołnierzami wyklętymi ?
Trzeba być naprawdę płytkim by nie mieć świadomości skąd wzięła się nazwa żołnierze wyklęci vel niezłomni. NSZ Cześć i Chwała Bohaterom !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Limonkowa Laurencja niezalogowany
27 marca 2018r. o 7:30


,,Trzeba być naprawdę płytkim by nie mieć świadomości skąd wzięła się nazwa żołnierze wyklęci vel niezłomni. NSZ Cześć i Chwała Bohaterom !''

O tak ,cześć i chwała za Wierzchowiny .Spaliło się tam trochę starych lewaków i kilkuletnich lewaków oraz niemowlęcych lewaków.
Pismo NSZ, „Szczerbiec”, przyznało, iż zbrodni w Wierzchowinach dokonał oddział NSZ.
Chwała im .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudy Perukowiec niezalogowany
27 marca 2018r. o 8:10
Pannazdzieckiem napisał(a): Rudy , a ja myślałem , że to ja jestem miszczem w tełoriach spłyskowych wew Bolesławcu :D

A tu Ci konkurencja rośnie :P
Pannazdzieckiem napisał(a): ... chociaż w życiu gościa nie widziałem :D

I nie zobaczysz - z wiadomych względów.
Też z fobiakiem swoje przegadałem. I wierz mi że mam solidne podstawy dla swojej "teorii spiskowej". Ale skoro lubisz być wodzony za nos przez obcą agenturę to twoja sprawa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
27 marca 2018r. o 10:15
~~Brązowa Szarotka napisał(a):
weź leki !!! tu twoje ulubione LWP https://sprzedajemy.pl/w-sluzbie-polski-socjalistycznej-xxx-lat-lwp-szczecin-2-402203-nr51925787
ty naprawdę łypiesz iż po 1945r, nazwano żołnierzy podziemia wolnościowego , żołnierzami wyklętymi ?
Trzeba być naprawdę płytkim by nie mieć świadomości skąd wzięła się nazwa żołnierze wyklęci vel niezłomni. NSZ Cześć i Chwała Bohaterom !!!


moim zdaniem zabierasz glos nieoficjalnie, dlatego tez uzywasz nieoficjalnej terminologii, oficjalnie nie bylo lwp, wykletych, policji politycznej byla milicja obywatelska, temat jest historyczny i nalezy takimi nazwami sie poslugiwac w innym przypadku jest to manipulacja lub unowoczesnieniem. fakty nie sa ani do interpretacji ani do przystosowywania ich do czasow wspolczesnych zaleznie od autora i potrzeb. m.in. tym sie zajmuje ipn, dlatego ty powinienes sobie odpuscic modernizacje bo jej nie da sie zdefiniowac i tym bardziej, ze temat nie jest techniczny.

"Oficjalnymi nazwami sił zbrojnych w Polsce w tych okresach były: od 29 lipca 1944 roku (rozkaz nr 1 Naczelnego Dowódcy WP gen. Michała Roli-Żymierskiego i Szefa Sztabu płk. Mariana Spychalskiego o utworzeniu Wojska Polskiego z połączenia Polskich Sił Zbrojnych w ZSRR (1943-1944) i Armii Ludowej)[3] do 1952 roku Wojsko Polskie, następnie Siły Zbrojne Rzeczypospolitej Polskiej, a od 1952: Siły Zbrojne Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej. Nazwy Siły Zbrojne PRL i Wojsko Polskie używane były zamiennie."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedziany Klon niezalogowany
29 marca 2018r. o 6:33
W SUWAŁKACH TEŻ JEST BYŁY SB WIESŁAW M. RADNY I PRACOWNIK MOPR NA ETACIE SZT. INSPEKTORA ,Z AUTOMATU PRZESZEDŁ DO NOWEJ POLICJI . TERAZ TEN PAN TO EMERYT ,ALE SOBIE DORABIA . TO TAKIE WIELKIE DNO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.